Як ставити прошивку.

Firmware, або по-російськи прошивка - це програмне забезпечення, вбудоване в апаратний пристрій і керуюче його роботою. Власні прошивки є практично в кожному сучасному пристрої, починаючи від модему і закінчуючи цифровими фотоапаратами.
Інструкція
1
Користувачам зазвичай не рекомендується самостійно ставити пошивки на свої пристрої. Виробники застерігають таким чином від можливих поломок, які можуть статися під час перепрошивки. Тому в більшості випадків, щоб поставити нову прошивку , наприклад, в мобільний телефон, краще звернутися в авторизований сервіс, який зможе дати гарантію на свою роботу.
2
Однак якщо ви впевнені в своїх силах і не потребуєте гарантії, перш ніж ставити прошивку , детально вивчіть відповідні інструкції на форумах і спеціалізованих сайтах. Залежно від пристрою, який ви збираєтеся перепрошити, вам може знадобитися виробити визначену попередню підготовку. Перед початком установки прошивки не забудьте зберегти всі важливі дані, якщо це можливо, або зробити повний бекап всієї інформації.
3
Залежно від виду пристрою алгоритм установки прошивки може бути різним. У більшості випадків процес прошивки пристрою не складний, і вам знадобиться три основних складових: • Програма для зв'язку з пристроєм; • Безпосередньо прошивка; • З'єднувальний кабель.Кроме того, іноді потрібно додатково завантажити спеціальну програму-прошивальщик.
4
Під час перепрошивки, підключивши пристрій до комп'ютера і запустивши відповідні програми, уникайте двох ситуацій, які можуть привести до виходу вашого пристрою з ладу. По-перше, до закінчення роботи програм ні в якому разі не відключайте з'єднувальний кабель. По-друге, не допускайте перепадів напруги і відключення електрики. Для цього заздалегідь підключіть комп'ютер і пристрій, який ви перепрошивати, до джерела безперебійного живлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vPds0WTCOhQ
Практично будь-який сучасний mp3- плеєр оснащений тієї чи іншої прошивкою. Що означає, що на ньому встановлено програмне забезпечення, яке відповідає за роботу і функції програвача. Якщо ваш плеєр почав барахлити або ви просто хочете розширити можливості вашого апарату, вам потрібно поміняти прошивку. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Віднесіть плеєр в будь сервісний центр обслуговування фірми-виробника. Якщо такого центру в вашому місті немає, можна скористатися платними послугами будь-якого невеликого центру по ремонту стільникових телефонів і мультимедіа. Принесіть ваш апарат, поясніть, що ви хочете і просто дочекайтеся, поки професіонали зроблять свою справу. Процедура займе не більше одного робочого дня. Цілком можливо, що здавши вранці, ввечері ви отримаєте плеєр назад.
2
Спробуйте оновити систему самостійно. Найпростіший спосіб - за допомогою інтернету. Якщо ваш гаджет підтримує бездротове підключення до інтернету, підключіться до нього. В розділі налаштувань знайдіть пункт "про систему" або "оновлення". Запустіть сканування нових версій прошивки. Якщо плеєр знайде більш свіжі версії, він запропонує вам їх скачати і встановити. Вам залишиться лише трохи почекати.
3
Скачайте оновлення вручну. Для цього зайдіть на сайт компанії, що випустила ваш плеєр , виберіть вашу модель і перейдіть в розділ завантаження. В розділі знайдіть цікавлять вас файли. Як правило, це буде звичайний інсталятор. Скачайте його і запустіть. Коли установник запитає місце установки, вкажіть диск плеєр а. Для цього він повинен бути підключений до комп'ютера.
4
Виберіть другий варіант, якщо ваша модель не підтримує перший. Він полягає в тому, щоб скачати спеціальний архів, який потрібно буде запустити з самого плеєр а, щоб він його встановив. Для цього скачайте файл перемістіть на диск або флеш-пам'ять плеєр а. Після чого запустіть плеєр і знайдіть в провіднику установник. Запустіть його. На яке той час екран може згаснути - не переживайте, швидше за все йде процес заміни файлів. Нічого не натискайте і дочекайтеся завершення операції.
Зверніть увагу
Будьте акуратні. Якщо ви встановите прошивку немає від вашої моделі, може відбутися збій. В цьому випадку "повернути до життя" плеєр вже зможе тільки майстер.