Як бути вегетаріанцеві з взуттям.

Вегетаріанство - це не стільки модна дієта, скільки спосіб життя. Люди відмовляються від вживання м'яса тварин в основному з етичних причин. Цілком логічно, що за відмовою від м'яса йде відмова носити речі, заради виготовлення яких вбили звірів. Але якщо з одягом все зрозуміло - замість шкіри та хутра можна підібрати зручні і теплі куртки, то з взуттям ситуація набагато складніша.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Непоганий альтернативою звичної шкіряного взуття стануть аналогічні моделі зі шкірозамінника і штучної замші. Дізнатися, з чого ж зроблена сподобалася вам модель, легко. Зверніть увагу на виворіт туфель - там можна розгледіти текстильну основу. Якщо у вас слабкий зір, скористайтеся лупою, і ви побачите переплетені нитки. Для зимових морозів можна придбати модель зі шкірозамінника, утеплену штучним хутром.
2
З літньої етичною взуттям для вегетаріанців ситуація йде простіше. Сучасний ринок пропонує безліч красивих моделей з тканини: босоніжки, сабо, легкі туфлі. Таке взуття продається в будь-яких магазинах і доступна за своїми цінами.
3
Якщо ви віддаєте перевагу молодіжний одяг, зверніть увагу на «дутики». Завдяки своїй формі, взуття ця дуже тепла і не пропускає вологу. Такі чобітки зроблені виключно з синтетичних матеріалів.
4
Однак жителям невеликих міст буває важко знайти етичну взуття в місцевих магазинах. На допомогу їм прийде інтернет-шопінг. Багато європейських компаній спеціалізуються на випуску взуття, при виробництві якої не використовуються тваринні компоненти. Такими фірмами є Vegetarian shoes, Veganline. Bourgeois boheme закуповують свою продукцію в оптовиків, які здатні довести, що не використовують тварини матеріали при виробництві своєї продукції. На сайтах цих компаній можна вибрати вподобану модель і замовити доставку в Росію.
5
VEGAN WARES - австралійська компанія, що займається виробництвом етичною взуття. Плюс цього виробника ще й у тому, що вся взуття виготовляється за індивідуальними вимірами. Покупець у листку замовлення вимірює дину і ширину своєї стопи. Виробник враховує всі, навіть тип ваших шкарпеток, щоб зробити свою продукцію максимально комфортною.