Як вибрати шкіряне взуття.

На прилавках магазинів все частіше можна знайти взуття , зроблену з шкірного замінника. Вона часто продається під виглядом взуття з натуральної шкіри, і відрізнити подібну фальшивку від справжньої досить складно.
Інструкція
1
Можна провести досить велику кількість часу в магазинах, займаючись пошуками якісного взуття. Існує кілька ознак, що дозволяють відрізнити взуття з натуральної шкіри від стилізованих під неї підробок.
2
Зверніть увагу на підошву, там має бути кілька значків, що означають склад матеріалу підошви і верхньої частини взуття. Як саме позначаються матеріали, з яких виготовляється взуття , можна уточнити в будь-якому ательє з її ремонту. Деякі виробники навіть поміщають значок, що позначає матеріал зі шкіри, на одяг.
3
Натуральна шкіра має досить специфічним ароматом, за яким легко її обчислити. Але потрібно пам'ятати, що вже зараз в магазинах широко поширена взуття з шкірного замінника, яку навмисно обприскують дезодорантом з запахом шкіри. Якщо запах взуття різкий і неприємний вашому нюху, то, швидше за все, перед вами - підробка.
4
Ретельно розгляньте шви на вашій потенційної покупці. Натуральна шкіра з тилу повинна володіти поверхнею, схожою на замшу. Якщо ж взуття зроблена з шкірозамінника, то він буде розшаровуватися на зрізі, і ви можете виявити в його складі невеликі фрагменти тканини.
5
Покладіть руку на взуття і зачекайте кілька секунд. Якщо перед вами якісний матеріал, то він буде поступово нагріватися. Замінник шкіри залишатиметься холодним. У деяких випадках продавці можуть навіть підпалити при вас фрагмент будь-якого товару, зробленого з шкіри. Вона не горить, тому по можливості ви можете перевірити якість вподобаних вам туфель або чобіт.
6
Спробуйте акуратно зім'яти верхню частину взуття і спостерігайте, чи залишаються на цій частині вироби будь-які зморшки і тріщини. Якщо туфлі або чоботи лише стилізовані під взуття з натуральної шкіри, то її поверхню після ваших маніпуляцій залишиться незмінною. На якісного взуття з'являться невеликі пошкодження.