Як вибрати свій стиль життя.

У молодості мало хто замислюється над стилем життя . Підлітки діляться на групи за інтересами - хтось слухає рок, хтось попсу, інші займаються спортом, треті люблять комп'ютери. Але, досягнувши певного віку, практично кожна людина вирішує, як йому було б жити цікавіше або простіше, і що потрібно для цього зробити.
Інструкція
1
Щоб вибрати стиль життя , відштовхуйтеся від власних захоплень. Найщасливіші люди ті, у яких робота є одночасно і хобі. Тоді ви будете займатися улюбленою справою і отримувати за це гроші. Крім того, якщо робота улюблена, і в неї вкладаєш душу, це не залишається непоміченим. Начальство з задоволенням підвищує вас на посаді, бізнес зростає, напрям діяльності активно розвивається.
2
Крім власних побажань, зверніть увагу на інтереси оточуючих. Бути абсолютно вільним при виборі стилю життя можна, лише перебуваючи в хатинці в лісовій глушині, в тисячі кілометрів від цивілізації. Якщо ж у вас є сім'я, не приймати її до уваги не можна. Якщо ви хочете вести нічний спосіб життя , відвідувати клуби, тусуватися, зробіть так, щоб ваш розпорядок дня і ночі не заважав іншим мешканцям квартири і не викликав у них негативних емоцій. Будьте відповідальні і дотримуйтесь правил поведінки в суспільстві.
3
Не варто відразу зупинятися на одному стилі життя . Розгляньте кілька варіантів і напрямків діяльності. Замість роботи в офісі спробуйте часткову зайнятість або фріланс. Якщо не вдається отримати задоволення від роботи бухгалтера, підіть на курси, що навчають творчих професій - дизайну, моделюванню і т.д. Постарайтеся знайти саме те, до чого лежить душа.
4
Багато жінок, опинившись вдома з маленькими дітьми, втрачають усвідомлення власної значущості, щодоби проживаючи «день бабака». Тут доведеться змінити стиль життя , зрозуміти, що вести себе як раніше поки не вийде. Малюки потребують постійної уваги. Але не варто впадати у відчай. Розробіть графік, так вам буде набагато простіше. Привчивши малюка до режиму, ви виділите час для власних потреб. Зможете знайти підробіток в інтернеті, щоб знову відчути себе корисною суспільству. Сходити в салон краси, щоб завжди подобатися чоловікові і т.д. Головне - не варто махати на себе рукою і списувати все на народження дитини. Тоді з'явиться додатковий стимул, і ви все зможете і встигнете.