Як вивести неприємний запах взуття. Як зробити так черевики не пахли.

Неприємний запах з взуття, деколи приводить у відчай людей. Огидний сморід може поширювати не тільки ношений взуття, але й тільки що куплена. Бажання людини позбутися цього «мінуса» природно і зрозуміло, адже відчувши запах, оточуючі можуть подумати, що особистість неохайність.
Вам знадобиться
  • - перекис водню;
  • - ватний тампон;
  • - дезодорант для усунення запаху;
  • - оцет;
  • - марганцівка .
Інструкція
1
Якщо принесена з магазину пара взуття неприємно пахне, її можна протерти змоченим в перекису водню ватним диском, а потім провітрити. Також може допомогти використання дезодоранту для усунення запаху, який найкраще купити відразу ж у взуттєвому магазині.
2
Прибрати сморід старого взуття важче, оскільки до запаху матеріалу і хімічних речовин домішується і запах поту. Обов'язково правильно носите взуття та доглядайте за нею, тоді можна запобігти виникненню цього смороду. Не носіть одну і ту ж пару взуття щодня, міняйте її, щоб вона могла просохнути і провітритися. Також міняйте шкарпетки або панчохи, які вбирають ваш піт.
3
Якщо запах все-таки з'явився, спробуйте випрати взуття (природно, в тому випадку, якщо вона виготовлена з матеріалу, що дозволяє піддавати її такій обробці). Кеди, балетки з матерії, шльопанці або кросівки можна випрати в машинці або ж у мильному розчині. Після цього гарненько просушіть їх.
4
Щодня просушуйте взуття після шкарпетки, можете використовувати для цього спеціальну УФ-сушарку. Ультрафіолет не тільки швидко висушить ваші туфлі або чобітки, а й знищить бактерій, що з'явилися в устілках.
5
Чисті устілки допоможуть не тільки позбутися, але і запобігти запах. Їх необхідно міняти якомога частіше. Після кожної прогулянки обробляйте внутрішню поверхню взуття антибактеріальними дезодорантами. Вони запобігають розмноженню бактерій, вбивають їх. Деякі з таких засобів необхідно пирскати безпосередньо перед виходом на вулицю, причому іноді обробляти потрібно не тільки взуття, а й ногу.
6
Також як і у випадку з новою взуттям, для обробки погано пахне поверхні чобіт або туфель можна використовувати змочений оцтом, перекисом водню або марганцівкою ватний диск. Після обробки взуття необхідно добре просушити і провітрити і лише потім користуватися знову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w_j8zkyTP_U
Корисна порада
Природно, краще всього використовувати взуття з натуральних матеріалів, так як в синтетиці ноги потіють набагато інтенсивніше.