Як швидко накачати масу.

Щоб накачати м'язову масу , мало наполегливо і правильно займатися, необхідно дотримуватися певного раціону харчування. Він дещо відрізняється від меню звичайної людини.
Інструкція
1
Пам'ятайте: при фізичних навантаженнях витрачається велика кількість калорій. Саме тому багато стикаються з проблемою швидкого набору м'язової маси. Недолік калорійної їжі у вашому раціоні створює додаткові труднощі на шляху до вашої мети.
2
Споживайте правильні калорії. Створіть сприятливі умови для росту м'язової маси. Нарівні з калорійністю харчування має бути збалансованим. До складу вашого меню візьміть за основу складні вуглеводи. Вони повільніше розщеплюються організмом, і їх енергії вам вистачить на більший час.
3
Збільшити вживання білка. У відповідь на фізичне навантаження м'язи будуть буквально будуватися на очах. Жири також необхідні вам, якщо ви вирішили наростити м'язову масу . Вони потрібні для безлічі процесів в організмі. Також не забувайте про прості вуглеводи. Саме їх ефективно використовує організм після тренування.
4
Дотримуйтесь правильний режим харчування. Щоб збільшити м'язову масу , поступово збільште обсяг споживаних порцій, розбиваючи раціон на невеликі, але часті прийоми їжі. Пам'ятайте: різка зміна звичайного меню може спровокувати болі в шлунку.
5
Щоб не відчувати важкість у шлунку, вживайте жири і вуглеводи окремо від білків. Так як дані поживні речовини мають свої особливості. Жири і вуглеводи знижують кислотність шлунка, а білкам необхідна активна середу.
6
Накачати м'язову масу швидко дозволяє прийом їжі в один і той же час, щоб організм встиг підготуватися прийняти поживні речовини. Шлункові соки починають готуватися завчасно, що дозволяє поліпшити засвоюваність білків. Враховуючи ваші тренування, складіть індивідуальний графік харчування.
7
Отримати гарну порцію тваринного білка і вуглеводів, відновити втрати рідини за час тренування вам допоможе стакан молока.