Як пофарбувати темне волосся. Як правильно пофарбувати волосся перекисом.

Сучасна жінка цілком може дозволити собі бути брюнеткою, блондинкою або шатенкою залежно від сезону, настрою або бажання. Хтось ходить для цього до стилістів, хтось воліє експериментувати самостійно, але в будь-якому випадку при фарбуванні потрібно дотримуватися кількох правил. Особливо це стосується жінок з темним волоссям.
Інструкція
1
Світлі волосся можна забарвити практично безболісно в будь тон, дівчата з темним волоссям в своєму виборі дещо обмежені. Пекучої брюнетці буде непросто отримати на голові натуральний блонд. Непросто, але і не неможливо.
2
Жінкам з темним волоссям виробники фарб рекомендують зазвичай фарбування в ще більш темний колір для отримання помітного результату. Якщо взяти фарбу на один або два тони світліше вихідного кольору, то на волоссі може з'явитися лише легкий відтінок, помітний іноді тільки самій жінці.
3
Щоб кардинально змінити колір темного волосся, їх необхідно попередньо освітлити перекисом водню. Тільки не потрібно самодіяльності, обов'язково йдіть до перукарні. Повному знебарвлення варто віддати перевагу мелірування. В цьому випадку межа між вже освітленим волоссям і відростаючими темними корінням виглядатиме більш природною.
4
Якщо ви хочете значно освітлити волосся , повторіть процедуру мелірування 2-3 рази, даючи відпочити волоссю хоча б по 2 тижні між окремими процедурами. Може трапитися, що ви цілком будете задоволені кольором, отриманим в результаті мелірування, і вам залишиться тільки освіжати його раз на 3-4 місяці. Обов'язково повідомте перукаря при наступному візиті, хотілося б вам стати ще світліше або ви просто бажаєте освітлити прикореневу зону.
5
Але можна піти й далі. Вибирайте будь що подобається вам колір, попросіть вас їм забарвити. Знебарвлені волосся придбають вибраний відтінок, а волосся , незаймані меліруванням, додадуть колірної гамі невеликий акцент і, як не дивно, дозволять новому кольору виглядати більш натурально.
6
Природний колір волосся насправді ніколи не буває однорідним. Окремі волосся на голові можуть відрізнятися один від одного на 2, а то і на 3-4 тони. За допомогою мелірування і подальшого окраса саме такого ефекту ви і досягнете. Але ще раз, довіртеся професіоналу, самостійно ви ніколи не зможете пофарбувати темні волосся так, як це зробив би він.
Зверніть увагу
Будьте дуже обережні при виборі червоних тонів, на знебарвлені волоссі вони залишають дуже стійку рижіну.
Експериментувати з кольором волосся жінки навчилися вже досить давно. Змінивши колір волосся, можна кардинально змінити свій імідж і образ в цілому. Найпростіше провести забарвлення волосся в салоні, особливо якщо ваші волосся темні, а ви хочете їх освітлити або повністю поміняти відтінок. Але це можна зробити і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Для початку виберіть колір. Пам'ятайте, що в тому випадку, якщо ви хочете пофарбувати темні волосся , ви зможете домогтися лише додання волоссю деякого відтінку. Якщо ж ви хочете кардинально змінити колір волосся, темні волосся спочатку необхідно буде знебарвити.
2
Всього існує кілька видів фарбування: - Посвітління припускає легке зміна тону волосся на один або декілька тонів. Волосся стає світліше. Зазвичай після освітлення колір виходить досить естественний.- При знебарвленні відбувається повне руйнування пігменту у волоссі. Це вища стадія освітлювання, волосся повністю втрачають цвет.- При забарвленні волосся набувають новий колір, інтенсивність якого залежатиме від натурального кольору волосся.- Мелірування та колорування припускають фарбування деяких пасом світлим або різнокольоровими оттенкамі.Ітак, виберіть той вид фарбування, який вам необхідний. Якщо ви хочете перетворити темні волосся в червоні, то спочатку вам доведеться їх освітлити.
3
Підберіть фарбу, відповідну вашому типу волосся. Вибір засобу для фарбування залежить від структури та натурального кольору вашого волосся. У тому випадку, якщо ваші волосся слабкі і тонкі, вам підійде фарба з відновлюючий ефект.
4
Перш ніж проводити фарбування волосся, протестуйте на невеликому непомітному ділянці шкіри барвник - чи не викличе він алергічної реакції.
5
Перед фарбуванням шкіру на лобі, на шиї у лінії росту волосся і скрізь, де може випадково потрапити барвник, змастити жирним кремом. Це необхідно, щоб потрапила фарба не офарбила шкіру і не викликала роздратування. При фарбуванні обов'язково використовуйте рукавички - шкіра рук може сильно забарвитися, руки ви після цього ще довго нічим не відмиєте, крім того, фарба може викликати сильне роздратування при такому великому та тривалому контакті з шкірою.
6
Переконайтеся, що всі інструменти для фарбування абсолютно чисті - будь-яке забруднення може викликати окислительную реакцію. Ні в якому разі не використовуйте металеві інструменти - фарба окислит їх. Використовуйте керамічні, скляні або пластикові інструменти.
7
Швидко і рівномірно розподіліть фарбу по волоссю. Профарбовують дуже ретельно, особливо якщо ви освітлює темні волосся .
8
Дотримуйтесь час витримки фарби, вказане в інструкції. Після того, як пройде необхідний час, змийте фарбу. Якщо в набір входили ще якісь додаткові кошти, то скористайтеся ними.