Як вибрати дачний будинок.

Дача може стати для вас хорошим вкладенням грошей, так як у вас разом з її придбанням з'явиться місце, де можна проводити відпустку і вихідні без істотних додаткових витрат. Але купувати дачу треба зі знанням всіх нюансів подібного придбання.
Інструкція
1
Оберіть дачу, яка вас зацікавить. Це можна зробити за допомогою ріелтора або самостійно, наприклад, відгукнувшись на одне з оголошень про продаж в газеті чи на інтернет-сайті.
2
Дізнайтеся про правовий статус цікавить вас дачі. Уточніть, чи оформлено будинок і земля у власність. У цьому випадку угоди з такою нерухомістю будуть значно простіше. Якщо ж земля і раніше належить дачному кооперативу, то з наступним продажем такої ділянки можуть виникнути складності. Наприклад, статут кооперативу зможе зобов'язати вас погоджувати продаж такої землі з іншими членами організації. Також неприватизований будинок і землю буде складніше, наприклад, передати у спадок.
3
Відвідайте дачну ділянку особисто. Якщо є можливість, зробіть це навесні. Так ви зможете зрозуміти, чи не піддається Чи земля затоплення і чи можна взагалі дістатися до дільниці в цю пору року.
4
Якщо ви збираєтеся розводити на купленій землі город і квітник, зустріньтеся з майбутніми сусідами. Дізнайтеся у них про особливості місцевого ґрунту, родюча чи вона. Також постарайтеся визначити ступінь освітленості ділянки. Якщо сонячного світла буде недостатньо, урожай ви будете збирати пізніше, до того ж деякі рослини ви зовсім не зможете виростити. Огляньте теплиці. Гарне капітальна будова подібного роду може стати значним плюсом для ділянки. Також уточніть інформацію про подачу води для поливу - чи проводиться вона регулярно.
5
Огляньте дачний будинок . Дізнайтеся, коли він був побудований. Зверніть увагу на стан комунікацій, наприклад, водопроводу, якщо він проведений. Дізнайтеся, чи є на ділянці питна вода, а якщо ні, то чи далеко знаходиться найближча колонка. Зверніть увагу на стан стель. Розводи на них можуть означати те, що дах протікає і потребує ремонту. Такі деталі, як подвійні склопакети і наявність печі в будинок е також стануть плюсом при виборі будинок а, адже тоді ви зможете жити в ньому і в холодну погоду.