Як вибрати будинок в селі.

Хоча б раз у житті ви, напевно, мріяли про будиночку в селі. Адже що може бути краще чистого повітря, простору, усамітнення. Але для того, щоб ваш відпочинок не перетворився на суцільні турботи про ремонт, при покупці будинку необхідно враховувати деякі нюанси.
Інструкція
1
Для початку слід добре вивчити навколишню місцевість. Дуже добре, якщо поряд є ліс, річка. Але важливо з'ясувати і близькість до будинку зупинки, магазину, поліклініки, дитячого садка, дізнатися, чи регулярно ходить громадський транспорт.
2
Після цього можна переходити до огляду самого будинку і ділянки. Звичайно ж, наявність вже проведених комунікацій в будинок - це величезний плюс. В іншому випадку поцікавтеся, які проведені тільки до ділянки, і що планується провести найближчим часом.
3
Уважно огляньте будинок, з'ясуйте, з якого матеріалу він побудований. Найміцнішими будинками вважаються цегляні, а найбільш екологічними - дерев'яні. Не варто купувати «шлакозалівной» будинок, який зводять з вугілля з цементом. При огляді будинку перевірте, чи немає гнилі на дереві. Особливу увагу зверніть на ті місця, які гниють в першу чергу - нижні вінці, на дерево під вікнами і стик стель і стін. Також перевірте стан дерева під раковиною, у ванній, біля вікон.
4
Перевірте також горище і підпіллі. Переконайтеся у відсутності протікання, подивіться який стан крокв. Якщо на горищі ви знайдете колоди, які перетворюються в потерть, то це пряма загроза вашому житті. Від такої покупки краще відмовитися.
5
При огляді подпола зверніть увагу на наявність цвілі. Уточніть глибину фундаменту. Огляньте, як до нього прилягають колоди. Уважно придивіться, чи немає де перекошених кутів.
6
Також необхідно уважно оглянути пічну трубу - вона повинна бути цілою, без тріщин. На самій грубці також мають бути відсутні відколи. Можна попросити продавців затопити піч і перевірити, не димить вона.
7
Ну і найголовніше - документи. Тут може бути багато нюансів, починаючи з того, що документи на будинок в порядку, але земля не є власністю господаря. Такі будинки краще обходити подалі.