Як вивести мошок в будинку. мошки в домі що робити народні.

Наявність мошок в квартирі - справжнє лихо. Позбутися від них допоможуть перевірені народні рецепти і рекомендації. Існує безліч причин виникнення мошок в домі.
Інструкція
1
Щоб вивести мошок в домі, знайдіть вогнище їх виникнення. Як правило, улюбленим місцем проживання даних комах є кухня. Відро для сміття, залишене на столі варення, кімнатні рослини, зіпсовані фрукти і овочі можуть стати причиною появи мошок в квартирі.
2
Приберіть на кухні. Позбавтеся від зіпсованих овочів, фруктів і сміття. Уважно огляньте всю територію, зазирнувши за холодильник, під стіл, за шафи та духову плиту. В квартирі має бути ідеальна чистота.
3
Зверніть увагу на кімнатні рослини. Підвищена вологість грунту може спровокувати утворення мошок . Щоб уникнути виникнення личинок в кольорах, зменшіть полив. Пам'ятайте: земля не повинна бути сирою. Регулярно обробляйте всі рослини, видаляючи мошок . В цілях профілактики використовуйте як прикраси декоративні камінчики. Насипте їх поверх ґрунту. Вони допоможуть запобігти освіту мошок .
4
Якщо ви вирішили позбутися від мошок в квартирі, приготуйте для них приманки. Для цього в невеликий пластиковий стаканчик налийте солодкого сиропу. Надіньте зверху целофановий пакет або поліетиленову плівку. Проробіть за допомогою голки невеликі отвори. Пакет або плівку закріпіть ниткою або гумкою. Мошки, відчувши солодкий запах, обов'язково проберуться в вашу приманку. Після цього помийте стаканчик під водою або викиньте його.
5
Позбудьтеся мошок на балконі (лоджії), встановивши москітну сітку на вікна. Якщо це не допомагає, обробіть дану територію спеціальним засобом. Придбати його можна в спеціалізованому магазині. Після цього проведіть генеральне прибирання на балконі (лоджії).
6
Мошки у ванній кімнаті ви можете видалити, зменшивши вологість в приміщенні. Обов'язково прочистите зливні отвори. Усунете всі можливі протечки. Регулярно провітрюйте ванну кімнату.