Як у прямокутнику закруглити кути.

Закруглені краї прямокутної фотографії надають їй неформальний вигляд. Цей прийом можна з успіхом використовувати для оформлення колекцій або для створення вітальних листівок.
Інструкція
1
Створіть новий документ, використовуючи команду New («Створити») з меню File («Файл»). На панелі інструментів виберіть «Прямокутне виділення» і на новому шарі намалюйте прямокутник. В меню Select («Виділення») відзначте параметр Modify («Модифікувати»), потім Smooth («Оптимізувати»). У новому віконці запишіть значення радіуса заокруглення.
2
На панелі інструментів виберіть Paint Brush Tool («Заливка») і клацніть мишкою всередині виділення. Прямокутник буде залитий кольором переднього плану. Натисніть Ctrl + D, щоб зняти виділення навколо фігури.
3
Таким же чином можна закруглити кути готового зображення прямокутної форми. Утримуючи клавішу Ctrl, клацніть по іконці прямокутника на панелі шарів - навколо зображення з'явиться виділення. В меню Select послідовно відзначте Modify і Smooth і виставте відповідний радіус заокруглення.
4
В меню Select виберіть команду Inverse або застосуйте поєднання гарячих клавіш Shift + Ctrl + I. Тепер вам потрібно зрізати гострі кути . Для цього зручно використовувати комбінацію Ctrl + X або команду Cut («Вирізати») з меню Edit («Редагувати»).
5
Інший інструмент, за допомогою якого можна закруглити краю, знаходиться в групі U. Натисніть цю букву на клавіатурі і виберіть Rounded Rectangle Tool («Прямокутник із закругленими кутами»). На панелі властивостей призначте радіус закруглення і намалюйте фігуру на новому шарі.
6
На панелі інструментів натисніть на кольоровий квадратик і виберіть відповідний відтінок на колірній палітрі. Клацніть правою клавішею миші по фігурі і виберіть опцію Fill Path, якщо хочете отримаєте повністю зафарбований прямокутник.
7
Якщо вам потрібен тільки кольоровий контур, виберіть команду Stroke Path. Попередньо відзначте інструмент Brush Tool («Кисть») і на панелі властивостей встановіть його параметри: діаметр і жорсткість. Від них залежатиме ширина і чіткість обведення.
8
За допомогою Rounded Rectangle Tool також можна закруглити кути готового зображення. Відкрийте малюнок, виберіть цей інструмент і призначте радіус закруглення на панелі властивостей. Наведіть курсор на один з кутів зображення і простягніть прямокутник потрібного розміру.
9
Клацніть по контуру фігури правою клавішею і виберіть у спадному меню команду Make Selection («Створити виділення»). Інвертуйте виділення і натисніть Delete, щоб видалити кути картинки.