Як у школі вивчати англійську мову.

Іноземний мова , як правило, англійська - обов'язковий предмет у будь-російської школі. І вивчають його два-три рази на тиждень протягом декількох років. Здавалося б, після закінчення школи всі повинні побіжно базікати по-англійськи і не відчувати жодних проблем з іноземним мова ом. Але на ділі все набагато сумніше. У голові крім кількох фраз і пари віршиків не залишається нічого. Можливо, вся справа в тому, що ви вчите англійську в школі неправильно?
Інструкція
1
Робіть завжди домашнє завдання з англійської. Якщо на будинок задали вчити нові слова, то їх потрібно саме вивчити, а не записати в словник або зробити шпаргалку для самостійної роботи. У підручниках докладно розписана все граматика мова а, а словниковий запас охоплює багато сфер життя. І якщо ви пам'ятаєте тільки "The capital of England is London", можливо, варто ретельніше зайнятися домашньою роботою.
2
Не нехтуйте аудіозаписами. До сучасних комплектів підручників додаються один-два диски з вправами. Прослухати їх якомога частіше, стежте за своєю артикуляцією і намагайтеся в точності передати інтонацію, яку чуєте. На жаль, не всі вчителі англійської мають гарну вимову. Але на аудіозаписах записані голоси носіїв мова а.
3
Беріть додаткові завдання у вчителя. Викладачі дуже трепетно ставляться до тих, хто цікавиться їх предметом. Вони допоможуть виправити помилки, порадять корисну додаткову літературу і розберуть з вами складні граматичні конструкції.
4
Застосовуйте на практиці знання, отримані в школі. Мало лише визубрити топік про свою сім'ю або вивчити сонет Шекспіра. Читайте англійську літературу, переводите улюблені пісні зарубіжних англомовних виконавців, дивіться іноземні фільми без перекладу. Чим більше у вас буде практики на додаток шкільних уроків, тим легше буде даватися предмет.
5
Зверніться до репетитора по-англійському, якщо відчуваєте, що сильно відстали від шкільної програми, самостійно надолужити згаяне не виходить, а вчитель зовсім не горить бажанням вам допомогти. Однак не варто захоплюватися і займатися з репетитором аж до закінчення школи. Хороший педагог допоможе усунути прогалини в знаннях. Але надалі вчитися ви повинні самі. Адже якщо зробити всі завдання, які дані в підручниках і вивчити весь словниковий мінімум, то купити хліб в магазинчику Англії, прочитати новини в американській газеті або самостійно забронювати готель у чужій країні ви зможете без праці.