Як відновити вкладиш до диплома. чи можна відновити вкладиш від диплома.

Щоб відновити загублений вкладиш від диплома, потрібно приготуватися до паперової тяганини і деякому очікуванню - дублікат виготовляється в термін від тижня до декількох місяців. Тому подбайте про відновлення заздалегідь, а не напередодні влаштування на роботу.
Інструкція
1
Багато ВНЗ для відновлення диплома або вкладиш а вимагають довідку з поліції. Якщо це ваш випадок - відвідайте чергову частину і напишіть заяву про втрату вкладиш а диплома. У поліції вам видадуть довідку про втрату з підписами і печатками.
2
Якщо їдете в свій навчальний заклад, не забудьте взяти з собою паспорт. Спочатку зайдіть в деканат вашого факультету. Там вам підкажуть, в який відділ канцелярії потрібно звернутися із заявою.
3
Пишіть заяву на видачу дубліката вкладиш а. У канцелярії вам дадуть зразок або приготований бланк такої заяви. Пишеться воно на ім'я ректора ВУЗу, містить ваші дані, номер і серію загубленого диплома. Також в заяві потрібно вказати причину втрати диплома або вкладиш а.
4
У державних навчальних закладах і ВУЗах, що пройшли акредитацію, потрібна оплата дубліката. Пам'ятайте, що плата не повинна перевищувати подвійну вартість бланка.
5
Заява на ім'я ректора, довідку з міліції та квитанцію про оплату відносите до канцелярії або секретаріат.
6
Деякі навчальні заклади вимагають від втратили диплом або вкладиш дати оголошення в газету. Для цього зверніться у місцеве безкоштовне видання та дайте оголошення такого змісту: «Диплом - вкажіть номер, серію і рік закінчення ВНЗ - вважати недійсним».
7
Через деякий час - від тижня до декількох місяців - вам видадуть новий вкладиш . На ньому буде напис «дублікат». Якщо ви разом з вкладиш ем втратили і сам диплом, дублікат матиме новий номер і серію. А датою видачі диплома стане дата видачі дубліката. Старий документ при цьому анулюється.
8
Якщо ви втратили вкладиш диплома, виданого до 22 липня 1996 року, то дублікат вкладиш а вам не видадуть. За законом у цьому випадку належить видати виписку з робочого навчального плану, за яким ви навчалися. У ній будуть вказані вивчені дисципліни та період навчання.