Як відновитися до університету після відрахування. поважні причини відрахування.

Відрахування з університету може бути вимушеним заходом, а може статися з вини самого студента. Яка б не була причина, якщо ви прагнете все ж продовжити навчання, майже завжди є можливість відновитися на вибраному факультеті, замість того щоб шукати інший відповідний вуз і починати все заново.
Інструкція
1
За федеральним законом відновитися без особливих труднощів ви можете, якщо з моменту відрахування пройшло не більше 5 років і якщо ви були відраховані за власним бажанням. Обов'язкова умова - у відрахування повинна бути поважна причина. В число поважних причин включаються стан вашого здоров'я, необхідність догляду за народженою дитиною або хворим родичем, проходження строкової служби в лавах збройних сил або тривале відрядження. Тоді вас відновлять на той же курс, з якого ви йшли, на бюджетній чи комерційній основі - залежно від того, навчалися ви за власний рахунок або за державний. Якщо ж бюджетних місць для всіх охочих відновитися не вистачить, спеціальною комісією проводиться відбір претендентів, інші повинні будуть укладати з університетом договір про оплату навчання.
2
Якщо причина відрахування не є поважною (академічна неуспішність, пропуски занять, невиконання умов договору з вузом) або ви припинили навчання за власним бажанням без зазначення причини взагалі, то відновлення можливо тільки на платній основі . Порядок відновлення в цьому випадку визначається статутом конкретного університету . Зверніться в деканат факультету, на якому ви навчалися, або в ректорат вузу, і вам детально пояснять, що потрібно зробити і які умови надає університет. Зазвичай студенту пропонується навчатися на тому ж курсі або перейти на курс нижче. У кожному разі вам буде необхідно погасити утворену заборгованість.
3
Для відновлення подайте заяву на ім'я ректора. Можливо, вам доведеться пройти співбесіду з комісією факультету. Не забувайте, що вам, крім академічної заборгованості, доведеться самостійно освоїти і здати різницю в навчальних планах, тому чим менше часу пройде між відрахуванням і відновленням, тим краще.