Як вигідно вкласти гроші під відсотки.

Якщо у вас з'явилися вільні грошові кошти, і ви хочете збирати їх і примножувати, вам потрібно вигідно вкласти їх. Тоді вони не тільки не втратять своєї купівельної спроможності через природною інфляції, але і принесуть вам прибуток.
Інструкція
1
Вкладіть гроші в банк. Залежно від суми вашого вкладу і банку, послугами якого ви вирішите скористатися, розміщення коштів може принести вам до 12% річних. Перед тим як звернутися в конкретний банк, вивчіть всю доступну інформацію про нього. Величина обіцяного доходу обернено пропорційна надійності і стабільності банку. Вибирайте середній варіант. Переконайтеся, що банк має гідну репутацію і пропонує прийнятні відсоток. При виборі виду вкладу орієнтуйтеся не тільки на процентну ставку, але і на можливість поповнення рахунку та капіталізації відсотків. При цьому щомісячний дохід буде додано до суми на вашому рахунку і почне теж приносити прибуток.
2
Приєднуйтеся до пайовий інвестиційний фонд. Це більш ризиковий варіант у порівнянні з банками. Зате і дохід ви можете отримати більший. Виберіть надійну компанію, якій ви довірите управління своїми грошима. Далі ваші кошти, як і кошти інших учасників, будуть вкладені в покупку різних акцій. Принцип, за яким формується пакет акцій, може бути різним. Наприклад, за ступенем ризику, а, відповідно, і прибутковості, або по галузі, до якої належать компанії, акції яких купуються. Вибір виду Піфа залишається за вами.
3
Позичте гроші під відсотки. Це більш ризиковий варіант, тому і відсоток великий. Вашої цільової аудиторією є бізнесмени, які не можуть отримати кредит для розвитку своєї справи або не мають часу для його оформлення. Ідіть на такий ризик тільки при річній ставці близько 20-24%. Оформіть угоду нотаріально. Відразу обговоріть, що будете отримувати відсотки щомісяця. Щоб потім не мати проблем з поверненням боргу, працюйте за такою схемою тільки зі знайомими вам людьми або за рекомендацією. Крім того, є ризик, що бізнес прогорить, позичальник збанкрутує, і йому нічим буде віддати вам борг.