Поведінка за столом: Як бути культурним.

Зазвичай батьки пояснюють своїм дітям, як правильно поводитися за столом . Але деякі моменти можуть бути втрачені, не освітлені або забуті з часом. Ці знання знадобляться в будь-якому випадку, тому постарайтеся їх запам'ятати.
Інструкція
1
Сидите рівно, не витягайте ноги під столом , а поставте разом біля стільця. Лікті притисніть до тулуба і не ставте їх на стільницю. Не нахиляти голову до тарілки, а піднімайте ложку або вилку на рівень рота. Якщо для страви потрібно ніж, тримайте його в правій руці, а вилку - в лівій.
2
Коли почнуть подавати на стіл, візьміть з тарілки серветку і покладіть на коліна. Після закінчення трапези покладіть її зліва від тарілки. Жінкам з нафарбованими губами слід витирати їх паперовою серветкою, а не полотняною.
3
Використовуйте столові прилади правильно. Зазвичай їх розташовують у міру подачі страв, так що почніть з тих, які розташовані далі за всіх від тарілки. Коли подадуть нове блюдо, візьміть наступні прилади і так далі. Якщо виникнуть труднощі, подивіться на сусідів, щоб зорієнтуватися.
4
Не використовуйте ніж, коли їсте вермішель, локшину, макарони, солянку, омлет, желе або овочі. Користуйтеся тільки виделкою, в крайньому випадку, допоможіть собі шматочком хліба. Після закінчення трапези не облизувати столові прилади, покладіть їх поверх тарілки паралельно один до одного, ручками в праву сторону.
5
Чи не відкушуйте занадто великі шматки і жуйте із закритим ротом. Не розмовляйте під час їди, не чавкає, що не прицмокує і не сьорбав, що не дуйте на гарячу їжу. Непристойно обговорювати частування або вибирати на тарілці найапетитніший шматок. Якщо ви не можете дістати якусь страву, що не тягніться до нього через стіл, а ввічливо попросіть передати.
6
Поважайте своїх співрозмовників. Не паліть за столом , не розмовляйте по телефону і не читайте. Якщо вам потрібно буде з кимось поговорити, повертайтеся не всім тілом, а тільки голову. Під час розмови не перебивайте мовця, не обговорюйте присутніх і не говоріть занадто голосно. Уникайте активних жестикуляцій, особливо з приладами в руках.