Як весело зіграти весілля.

Весілля - логічне продовження роману. Якщо вам і вашому партнерові подобається, як розвиваються відносини між вами, ви напевно захочете поєднуватися узами шлюбу. Це незабутній день, в який ви обоє повинні бути найкрасивішими, веселими і щасливими людьми.
Інструкція
1
Оберіть місце проведення весільного банкету. Для цієї мети підходить не тільки ресторан. У літній час застілля і танці можна організувати на теплоході. Якщо ви бажаєте святкувати у відокремленому місці, вам і вашим гостям можна розташуватися в садибі. Вибирайте варіанти, враховуючи особисті переваги, а також кількість і контингент гостей.
2
Подбайте про фотографії і відеозйомці. Знімати вас повинен професіонал, а не спільний друг, який нещодавно купив камеру. Обговоріть заздалегідь з фотографом, які фотосесії ви хочете провести. Якщо ви не бажаєте в найважливіший день приділяти дуже багато часу позування, фотографії можна зробити днем раніше.
3
Знайдіть тамаду і музикантів, які будуть розважати вас і ваших гостей. Поставтеся до їхнього вибору серйозно, адже саме від них значною мірою залежить те, чи буде вам весело чи не дуже. Підбирайте таку програму, яка сподобається всім. Враховуйте і вік, і рід занять гостей. Якщо проголошення складаються в рівній мірі з молоді і людей старшого віку, попросіть провідних включити в програму блоки для різних поколінь.
4
Зробіть тематичний вечір. Наприклад, весілля в традиціях минулого століття. Не забудьте попередити всіх гостей, щоб вони встигли підготуватися. Майте на увазі, що таку весілля потрібно починати планувати дещо раніше, ніж звичайну.
5
Приділіть увагу кожному гостю. Запрошеним сподобається, якщо хоч на хвилинку, але вони стануть центром загальної уваги. Можна попросити тамаду скласти хоча б чотиривірш про кожного. Повідомте необхідну інформацію про людину, яка виділяє його з усіх. Тоді він зрозуміє, що вірш адресовано саме йому.
6
Влаштуйте конкурси та танці. Це теж елемент веселощів. Ваше завдання полягає в тому, щоб разом з організаторами придумати нові, нікому не відомі завдання для учасників. Крім того, дуже важливий підбір музики. Вона повинна бути веселою, не дратує, задушевної.