Як зустріти Новий рік в колективі.

Новий рік - свято сімейне. Але і з улюбленими колегами хочеться відзначити цей чудовий день. Способів існує безліч, починаючи від посиденьок в офісі, закінчуючи орендою готелю де-небудь у теплих країнах.
Інструкція
1
Зазвичай цінують своїх співробітників компанії організують корпоративне святкування Нового рік а. Це не тільки підвищує лояльність працівників до керівництва, а й об'єднує колектив, дозволяючи дізнатися краще товаришів по службі з інших відділів. Головне - не забувати, що відзначають разом з вами хоч і відмінні, але не зовсім близькі вам люди. Тому коштувати обмежити споживання спиртних напоїв, щоб уникнути проблем з керівництвом після свят.
2
Якщо керівництво не подбало про вас, організуйте зустріч Нового рік а самостійно. І не обов'язково знімати дорогий ресторан. Якщо біля офісу є затишний дворик, можна провести захід там. Для цього попросіть дозвіл на винос декількох предметів меблів з приміщення. Практично в кожній компанії на складі є зламані або просто зайві столи. Навряд чи вам заборонять ними скористатися. Встановіть два-три столи - залежно від кількості співробітників, запрошених на свято - у дворі офісної будівлі. Розмістіть на них заздалегідь куплену на колективні гроші харчі - ковбасну нарізку, сир, фрукти, шампанське. Роздайте колегам смішні червоні шапки. Чоловікам - ватяні бороди. Візьміть з собою побільше мішури і серпантину. Всі ці атрибути створять відчуття свята. У першому тості запропонуйте проводити старий рік . Нехай всі запалять бенгальські вогні і, поки вони горять, загадують бажання.
3
Якщо ви вирішили відзначити Новий рік з колегами в кафе, подбайте про сценарій заходу. Якщо план Свята не буде продуманий, застілля перетвориться на звичайні посиденьки з обговоренням робочих проблем. Влаштуйте, наприклад, жартівливе нагородження за підсумками рік а. Придумайте різні номінації - «Самому Шустрому» - хто швидше за всіх справляється з роботою і йде додому, «Соні» - людині, частіше за всіх спізнюється на роботу і т.д. Придбайте заздалегідь забавні фігурки тварин - зайця, ведмедя і т.д., щоб вони підходили під номінації. І вручайте їх переможцям разом з дипломом. Тоді свято запам'ятатися всім надовго не тільки смачною їжею, але і смішним розвагою.