Як вибрати готель в Празі. поради Який готель вибрати в праге недалеко від центру.

Прага надає туристам величезний вибір готелів, вілл та апартаментів на будь-який смак і гаманець. При бронюванні готелю слід врахувати ряд факторів, щоб враження від поїздки не були зіпсовані умовами проживання.
Інструкція
1
Не намагайтеся орієнтуватися на зоряний статус готелю. Справа в тому, що багато готелів були побудовані досить давно і, незважаючи на 4 зірки над входом, явно не дотягують до цього рівня в силу «совкової комфортності», застарілої техніки та апаратури. З іншого боку, новенькі або недавно відремонтовані троячки можуть бути дуже затишними і навіть камерними, особливо ті, що знаходяться в центральній частині міста.
2
З'ясуйте, в якому районі міста знаходиться готель . Прага ділиться на райони, які мають назву і порядковий номер, наприклад «Praha 8». Зрозуміло, нові райони мають більший порядковий номер. Скористайтеся картою міста, щоб оцінити, наскільки далеко знаходиться готель від найбільш цікавих вам об'єктів.
3
Вивчіть відгуки постояльців цікавого вам готелю. Особливо зверніть увагу на ті, що написані недавно, оскільки рецензії трирічної давності можуть не відповідати дійсності - у готелю може змінитися власник, в ній був проведений ремонт. Постарайтеся абстрагуватися від занадто хвалебних відгуків і від відвертого негативу. Обов'язково подивіться фотографії та ознайомтеся з описом додаткових послуг та зручностей.
4
Оцініть, в яку суму вам встануть витрати на транспорт. Майте на увазі, що вартість проїзду в Празі досить висока і залежить від того, який проїзний документ ви купуєте - на одну поїздку, на день або тиждень. Якщо ви будете жити в недорогий простенької трешке в 10 хвилинах їзди від станції метро Opatov, то без наземного транспорту та метрополітену вам не обійтися. Поїздка до центру, наприклад до станції метро Muzeum, займе у вас 40 хвилин. Тому якщо різниця в ціні за номер становить 10 євро на добу, може, не варто витрачати час і гроші на дорогу, а оселитися ближче до центру.
5
Віддайте перевагу готелям, розташованим на околицях міста, якщо ви будете пересуватися переважно на автомобілі - особистому або взятому в оренду. У центрі досить мало паркувальних місць, в багатьох місцях взагалі не можна зупинятися, зате у готелів на околицях є власні стоянки.
6
Зверніть увагу на хостели в Празі, багато з них розташовані недалеко від центру. Умови проживання в них прийнятні для економних туристів, котрі проводити весь час в місті і лише ночувати, і приймати душ в місці проживання.
7
Майте на увазі, що переважна число готелів включають у вартість проживання тільки сніданок, в решту часу ресторан працює для всіх бажаючих на умовах 100% оплати. У стандартний сніданок входять смажені або варені яйця, сосиски або шинка, сир, йогурт, хліб, джем, масло, мюслі, фрукти і овочі, чай, кава і соки.