Як поводитися на співбесіді в банку.

Від того, як ви поведете себе на співбесіді в банці, залежить не тільки прийняття на роботу. Якщо ваша персона повністю відповідає вимогам організації до співробітника, випробувальний термін може бути скорочений до мінімуму, а розмір заробітної плати збільшений.
Інструкція
1
Подумайте, які якості хоче бачити в потенційного працівника банківська організація. Від своїх співробітників банк вимагає акуратності, старанності, уважності. Постарайтеся відповідати цим очікуванням, ведіть себе коректно.
2
Оберіть відповідний одяг. Звичайно, в ході інтерв'ю ви можете блиснути своїми знаннями і справити сприятливе враження навіть у рваних джинсах, але все-таки про вас будуть судити і за зовнішнім виглядом. Зупиніть свій вибір на якісному діловому костюмі, вичистіть взуття. Майте на увазі, що в більшості банків введено суворий дрес-код, тому від вас вимагатимуть дотримання стандартних правил.
3
Підготуйтеся до співбесіди заздалегідь. Вивчіть, які обов'язки виконує співробітник конкретного підрозділу банку, зазвичай вони перераховані в тексті вакансії. Підготуйте відповіді на всі можливі питання. Репетируйте перед дзеркалом.
4
Не забудьте взяти документи, що свідчать про вашу освіту, пройдені курси підвищення кваліфікації. Роздрукуйте резюме, навіть якщо ви відправляли його електронною поштою, інтерв'юер може не взяти аркуш з собою на співбесіду.
5
Відповідайте на питання максимально конкретно. Якщо ви почнете «лити воду», це може бути сприйнято як невпевненість в собі або нестача теоретичних знань.
6
Не соромтеся зізнатися, якщо ви не в повній мірі володієте будь-яким навиком, необхідним для роботи в банці. Потенційний роботодавець оцінить вашу чесність, та й вічно приховувати, що ви щось не вмієте, не вийде. Краще постарайтеся зацікавити співрозмовника своїм досвідом в інших сферах, пов'язаних з виконанням обов'язків.
7
Посміхайтеся. Це особливо важливо, якщо ваша майбутня робота буде пов'язана з обслуговуванням фізичних осіб, інтерв'юер оцінить і вашу грамотну мову. Намагайтеся контролювати себе і не вживати слова-паразити.
8
Пам'ятайте, що вас можуть піддати стресового співбесіди. Ви зрозумієте це, якщо вам будуть задавати питання, не чекаючи відповіді, або якщо їх характер безпосередньо не пов'язаний з майбутньою роботою. Постарайтеся зберігати самовладання і не вестися на провокації.