Як бути хорошою матір'ю і дружиною.

Якщо ви хочете одночасно бути ідеальною дружиною своєму чоловікові і хорошою матір'ю для вашої дитини, вам потрібно докласти зусиль. Постарайтеся, і ви придбаєте уміння поєднувати ці важливі для сімейного життя якості.
Інструкція
1
Побудуйте свої відносини з чоловіком на довірі. Це запорука довгого, щасливого шлюбу. Щоб дізнатися більше один про одного і зміцнити ваш союз, пару раз в тиждень обговорюйте останні події у вашому житті. Ви можете урізноманітнити ваші вечора одкровень прогулянками або походами в кафе.
2
Не дозволяйте побуті зруйнувати ваш шлюб. Якщо ви будете надавати домашнім турботам занадто велике значення і не захочете зрозуміти чоловіка, який у вихідний день повинен відпочити, це може негативно позначитися на ваших стосунках. Умійте знайти компроміс і розподілити обов'язки. Поговоріть з чоловіком. Напевно є така робота по дому, яку він згоден виконувати, наприклад, виносити сміття, ходити в магазин, пропилососити або щось полагодити.
3
Чи не примушуйте другу половинку до того, що він не хоче робити або обговорювати. Цим ви дратуєте чоловіка і відштовхуєте від себе. Якщо з якимсь питанням вам краще допоможе мама або подруга, зверніться до них. У разі, якщо проблему може вирішити саме ваш чоловік, опишіть йому ситуацію і попросіть допомогти. Можливо, вам навіть не доведеться просити, адже, оцінивши ваше ставлення в нього, чоловік сам все зробить.
4
Ставтеся до дитини як до особистості. Не розмовляйте з ним зверхньо і не применшуйте його проблем. Можливо, вашому синові чи доньці буває важче, ніж вам, адже у них ще немає тієї сили, яка є у вас. Крім того, вони менше пристосовані до життя.
5
Довіряйте дитині, і, бачачи це, він зробить все можливе, щоб виправдати вашу довіру. Якщо ви караєте його, поясніть, за що. Навіть якщо гнівайтесь, дайте зрозуміти, що любите його. Намагайтеся спокійно реагувати на капризи. Дитина повинна знати, що таке «ні» і «не можна». Обов'язково дивіться з ним повчальні фільми і читайте корисні книги. Обговорюйте поведінку героїв.
6
Умійте розподіляти свої увагу і любов між чоловіком і дітьми. Щоб вас вистачило на всіх, більше проводите часу разом. Вирушайте цілою родиною на прогулянки в парк, їдьте в гості до бабусі, вирушайте кататися з гори, сходіть в дитячий театр, пограйте, разом зробіть прибирання або приготуйте щось смачненьке.
7
Заохочуйте ваших дітей і чоловіка. Справедлива похвала діє на всіх однаково конструктивно. Не забувайте відзначати досягнення ваших близьких, покажіть, що ви пишаєтеся ними. Якщо ж хочете зробити критичне зауваження, то нехай воно буде добре обґрунтованим.
8
Приділяйте час своїм близьким, але й не забувайте про себе. Жінка, яка все віддає іншим, жертвує собою, своєю молодістю і інтересами тільки заради чоловіка і дітей, викликає жалість і почуття провини у членів її родини. Так, ваша сім'я займає важливе місце у вашому житті, але це ще не все життя.