Як вибрати улюблену справу.

Бути повністю щасливою людиною неможливо, якщо ви не любите свою роботу. Тому вибір справи, яким ви будете заробляти, так важливий. Мало знайти роботу, з якою ви будете справлятися і при цьому отримувати хорошу винагороду. Якщо на душі шкребуть кішки, настала пора змінювати вид діяльності.
Інструкція
1
Згадайте своє дитинство і юність. Тоді ваша свідомість було більш вільно від упереджень, стереотипів та інформаційних фільтрів. Напевно були заняття або предмети в школі, які вам подобалися. Якщо ви ходили в які-небудь гуртки та секції, постарайтеся відновити в пам'яті, які з занять викликали у вас найбільш приємні емоції. Подумайте, який саме момент вам імпонував і чому. Наприклад, вам подобалося малювати аквареллю. Процес малювання складається з декількох дій: вибору сюжету малюнка, підбору кольорової гами, створення персонажів. Припустимо, більше задоволення ви відчували при вдалому підборі барв.
2
Знайдіть професії, в яких використовується дія, яка вам найбільше подобалося виконувати. Наприклад, визначення колірної гами використовується не тільки художниками, але ще й кравцями, дизайнерами інтер'єру, флористами, творцями інтернет-сайтів і мультиплікаторами. Це неповний перелік професій, які вам можуть підійти. Виберіть, чим би ви більше хотіли займатися, до якої роботи відчуваєте схильність.
3
Не допускайте, щоб помилкові цінності неправильно вплинули на ваш вибір. Ви можете стати представником престижної професії і бути нещасним. Грошова, але ненависна робота не принесе вам задоволення. Продовжіть сімейну традицію, піддавшись умовлянням сім'ї, станете лікарем, як ваш батько, дід і прадід, і будете звинувачувати себе і батьків за це ще дуже довго. Якщо ви почнете займатися справою, яка по-справжньому вам подобається, то, безумовно, досягнете в ньому великих успіхів, що тягне за собою і матеріальне благополуччя.
4
Слухайте своє серце. Воно може дати вам більш мудру пораду, ніж розум. У вашій підсвідомості міститься більш велика і глибока інформація про те, що може зробити вас щасливим. Чи не радитися з інтуїцією в такому важливому питанні, як вибір майбутньої професії, нерозумно. Якщо ви маєте гарне місце у великій компанії, ваш заробіток стабільний, і вас влаштовує, як і колектив, який складається з дружелюбних, привітних людей, але щось турбує вас, і кожен день ви встаєте на службу, як на каторгу, це привід замислитися.
Успіх і визнання приходить до тих людей, які займаються справою, що приносить їм задоволення. Багатьом в житті доводилося стикатися з проблемою вибору своєї справи або галузі, в якій хотілося б розвиватися професійно і духовно. Вибираючи майбутнє справу необхідно ретельно і адекватно оцінити свої потреби і можливості.
Вам знадобиться
  • професійні навички, вміння спілкуватися і співпрацювати з людьми, терпимість до інших
Інструкція
1
З одного боку, визначаючись зі своїм майбутнім справою слід звернути увагу на свої навички, прагнення і желанія.С іншого - не останнім фактором при виборі своєї справи виступає ситуація на ринку товарів і послуг, можливі тенденції його розвитку. Також по можливості потрібно скористатися звітністю агентств з працевлаштування або бірж праці з приводу статистики потрібних професій та спеціальностей за останні роки. Таким чином, можна визначити основні напрямки та тенденції розвитку ринку. Ще одним дієвим способом успішного прогнозування і планування майбутнього справи виступають дані спеціальних статистичних сайтів або сайтів великих компаній, де можна знайти корисну та доповнює інформацію. Можна спробувати знайти вільну нішу в бізнесі.
2
Наступним кроком може стати і вивчення чинного законодавства нашої країни і в якій плануєте відкрити власну справу. Це дозволить обійти багато бар'єри, перешкоди, протекціоністські заходи і недоліки існуючого законодавства.
3
Можна звернути увагу на те, як ви витрачаєте свій вільний час і дозвілля. Визначити свій тип темпераменту. Наприклад, якщо ви меланхолік, то вам не варто вибирати справу, пов'язану зі стресовими ситуаціями, що зустрічаються при цьому досить часто.
Зверніть увагу
Не завжди все так просто як здається, в кожній справі є свої особливості, плюси і можливі недоліки. Доведеться зіткнутися в першу чергу з відомою бюрократією під час оформлення безлічі необхідних документів, а також оплати обов'язкових зборів.
Корисна порада
Не варто зневірятися при виникають труднощі і появі проблем. Необхідно розібратися в причинах цього і не падати духом. Можете скористатися послугами консультаційних фірм.