Як швидко накачати м'язи на турніку. де можна купити страховки для турніка.

Швидко накачати м'язи на турніку цілком можливо. Для цього існує спеціальний комплекс вправ. Виконуючи їх, ви досягнете поставленої мети в короткий термін. Основне навантаження - підйом власної ваги.
Інструкція
1
При заняттях на турніку ви тренуєте м'язи грудей, шиї, рук, спини, трицепси і біцепси. Запасіться терпінням і витривалістю.
2
Залежно від виду хвата і відстані між руками ви досягнете різноманітності вправ, які зможете виконувати.
3
Щоб накачати грудні м'язи на турніку, прийміть вихідне положення. Встаньте прямо. Спину тримаєте рівно. Вхопитеся за турнік долонями, розташувавши їх на себе. Руки залиште на ширині плечей. Вправа виконуйте плавно, без ривків. Дотримуйтесь однакову швидкість при опусканні і підйомі тіла. Виконайте 10-12 підтягувань. Слідкуйте за диханням: видих при опусканні, вдих при підйомі. Підтягування виконуйте з мінімальною швидкістю. Поступово збільшіть кількість підходів, виконуючи 10-12 підтягувань по 3-4 рази.
4
Наступна вправа дозволить вам накачати плечі на турніку. Візьміться за турнік вузьким хватом. Таким чином ви максимально задієте найширші й зубчасті м'язи . Повісніте на турніку, обхопивши перекладину зверху. Між руками дотримуйте мінімальну відстань. Підтягуйтеся, прогнувшись у спині. Намагайтеся торкнутися нижньою частиною грудей снаряда. Виконайте 10-15 підтягувань.
5
Для прокачування біцепса на турніку обхопіть снаряд зворотним хватом. По можливості постарайтеся з'єднати ребра долонь разом. Прогніть спину і повісніте на прямих руках. Зосередившись на зведенні лопаток і відведенні плечей, починайте підтягуватися. Постарайтеся торкнутися нижньою частиною грудних м'язів поперечини. Виконайте 10-12 підтягувань в 3-4 підходу.
6
Вправа на накачування спини виконуйте, вхопившись за перекладину середнім хватом. Таким чином ви додатково задієте біцепси і згиначі передпліччя. Повісніте на турніку, схрестивши ноги і прогнувши спину. Намагайтеся стосуватися верхом грудей поперечини, зводячи лопатки разом. У нижній точці повністю випрямити руки. Виконайте 10-12 підтягувань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D5kyaQxJQnA
Подтягивание на турніку - це одне з найпоширеніших фізичних вправ. Ще б пак, адже турнік - це найпростіший і найдоступніший тренажер. Будинки достатньо однієї поперечини, укріпленої в дверному отворі - і турнік готовий. Підтягування на турніку значно зміцнюють м'язи рук і не только.Чтоби отримати красиві і рельєфні м'язи потрібно довго тренуватися. Тим більше, що в особливо запущених випадках може пройти не один місяць, перш ніж людина навчиться робити хоча б 5-7 підтягувань. Тут потрібно робити ставку на довгострокову перспективу.
Інструкція
1
Ось чому слід приділяти особливу увагу, займаючись на турніку: Вам потрібен надійний хват. Кисті повинні охоплювати поперечину щільно. Великий палець, незалежно від хвата, повинен бути внизу; Правильне дихання: при підйомі видихайте повітря, при опусканні - вдихайте.Плавность підтягувань. Ривків уникайте, тягніть себе вгору плавно.Контроль спуску.
2
Підтягування не тільки зміцнюють м'язи рук, вони ще й сприяють виправленню постави, поряд з плаванням. Ці види фізичної активності, здатні принести користь хребту, є й самими доступними.
3
Є ще одна вправа, яке пов'язане з турніком і може служити альтернативою підтягування. Це вис на турніку з одночасним обертанням навколо осі проти годинникової стрілки і по ній, дуже хороше і просте вправу, що допомагає зняти напругу в хребті. Адже хребет наш розпрямляється щоночі, поки ми спимо, а також у висячому положенні. Хоча, звичайно, неможливо висіти на турніку годинами, але можна робити це регулярно. Як результат - у вас буде пряма спина і красива постава.
Корисна порада
Виконувати вправи на турніку краще, комбінуючи їх. Слід починати з декількох підтягувань, які доповнюються хвилинним вісом на турніку. З часом кількість підтягувань можна і потрібно збільшувати. Через деякий час ви помітите результат - ваші м'язи будуть сильнішими і рельєфними, а постава більш підтягнутою.