Як швидко накачати прес і прибрати живіт.

Кубики преса і плоский живіт - ось що хочуть бачити в дзеркалі багато представниць прекрасної статі, збираючись на пляж. Для досягнення цього потрібно періодично виконувати цикл певних фізичних вправ.
Інструкція
1
До літа дівчата зазвичай намагаються привести свою фігуру в порядок, щоб ловити захоплені погляди чоловіків на прогулянці або на пляжі. Хтось сідає на дієту, хтось вирушає в солярій, а хтось - в тренажерний зал. Основною проблемою зазвичай є наявність з'явився за зиму живіт ика, який хочеться прибрати і замінити кубиками преса . У цьому вам можуть допомогти певні вправи.
2
Вправа номер один. Вам потрібно розташуватися на спині, потім зігнути ноги в колінах і поставити ступні на ширину ваших стегон. Долоні повинні бути під потилицею, але не потрібно з'єднувати пальці. Напружте м'язи і спробуйте відірвати від підлоги шию, голову і лопатки. Долічіть до двох, потім поверніться на підлогу.
3
Початкове положення для вправи номер два - ви лежите на підлозі. Вам потрібно підняти ноги вгору і зігнути їх під кутом в 90 градусів таким чином, щоб ваші гомілки знаходилися паралельно поверхні, на якій ви розташувалися. Потрібно знову напружити м'язи і відірвати від підлоги шию, голову і лопатки, а в цей же момент спробувати підтягнути зігнуті в колінах ноги до грудей. Долічіть до п'яти, потім завершіть вправу.
4
Початкове положення для наступного завдання схоже на те, яке описувалося в попередньому. Вам потрібно буде почала випрямити ногу і розташувати її під кутом в 45 градусів по відношенню до підлоги. Потім знову треба відірвати верхню частину тіла від підлоги і двічі злегка потягнутися лівим плечем до коліна правої ноги. Потім поміняйте ноги і знову двічі потягніться.
5
Для наступного завдання вам потрібно розміститися на спині, зігнути ноги в колінах і підняти їх так, щоб вони були паралельні підлозі. Шию, голову і лопатки потрібно підняти над підлогою. Зробіть глибокий вдих, дорахуйте до двох, і почніть опускати ліву ногу вниз до тих пір, поки не торкнетеся підлоги пальцями. Потім, видихаючи, поступово поверніться до початкової позиції. Тепер повторіть вправу з правою ногою.
6
Коли ви тільки починаєте свої заняття, найкраще робити по двадцять підходів до кожної вправи, а між ними робити невеликі перерви по 10-20 секунд. Після тижня тренувань допустимо повторювати цикл вправи двічі. Через ще пару тижнів дозволяється збільшити кількість підходів до двадцяти п'яти. Через 5-6 тижнів буде видно перший результат, і ви самі зможете вирішити, продовжити заняття чи ні.