Як швидко накачати трапеції.

Щоб накачати м'язову трапецію, необхідно підібрати спеціальний комплекс вправ. Основне навантаження тренування буде звернена на м'язи шиї, найширші спинні і дельтовидні.
Вам знадобиться
  • - гантелі;
  • - штанга.
Інструкція
1
Пам'ятайте: розвиток трапеції при великих навантаженнях оберігає від травм і пошкоджень шийні хребці і ключицю, визначає оптимальне функціонування плечового пояса.
2
Для того щоб швидко і ефективно накачати дані м'язи, необхідно опрацьовувати їх у трьох напрямках, абсолютно протилежних. У тренування потрібно включити вправи на розвиток кожної частини трапеції .
3
Не забувайте також про правильне і збалансоване харчування. Пам'ятайте: хорошого результату можна добитися, якщо поєднувати активні заняття в спортивному залі і певну дієту.
4
Розгляньте комплекс вправ на розвиток трапецієподібних м'язів. Вони спеціально розроблені для отримання максимального результату від тренування.
5
При виконанні вправи для верхньої частини трапецієподібних м'язів прийміть вихідне положення. Встаньте прямо. Візьміть у руки штангу. Висота підйому повинна визначатися трохи вище коліна. Таким чином ви знизите навантаження на поперек. Ноги розставте трохи вже ширини плечей. Гриф штанги обхопіть руками на відстань близько 1 метра один від одного. Підборіддя тримайте трохи піднятим. Лопатки тримаєте в напрузі, звівши їх разом. Спину випрямити.
6
Акуратно зніміть штангу з опори. Під вагою снаряда поступово розтягуйте трапецію, опустивши плечі. Після цього зусиллям плечового пояса підійміть їх максимально вгору. Зафіксуйте в даному положенні протягом 7-10 секунд. Повільно поверніться на вихідну позицію. Виконайте вправу 8-10 разів.
7
Виконайте вправу з гантелями. Таким чином ви прокачаєте верхню частину трапеції з оптимальною амплітудою, збільшивши рухливість плечового пояса. Техніка виконання вправи така ж, як зі штангою. Єдина відмінність - не повертайте гантелі всередину і уникайте відомості плечей. Руки ведіть паралельно один одному.