Як на карту додати фото.

Додавати в свій телефон різні зображення можна кількома способами. Найпростіший - перекинути c іншого мобільного через Bluetooth або ММS і зберегти на флеш карту .
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - карта пам'яті, встановлена в телефоні;
  • - кардрідер.
Інструкція
1
Додати фотографію на карту пам'яті можна і в тому випадку, якщо ви зробили знімок за допомогою стільникового телефону. Після фотографування вам потрібно буде вибрати опцію «Зберегти» і вказати місце розташування зображення. В даному випадку відзначте карту пам'яті телефону.
2
Також зберегти фото на флеш- карту або міні-СD можна і через комп'ютер. Для цього вам знадобиться спеціальний адаптер або картрідер. Витягніть з телефону флешку і помістіть в адаптер. Потім за допомогою USB-шнура підключіть кардрідер до комп'ютера. Дочекайтеся, коли флешка відкриється, потім знайдіть на ній папку з зображеннями і скопіюйте в неї будь-яке фото з вашого комп'ютера (при необхідності картинок може бути декілька).
3
Перекинути зображення на карту пам'яті мобільного апарату можна за допомогою Bluetooth, якщо дане пристосування є одночасно на комп'ютері та в телефоні.
4
Спеціальний відсік для флеш-карт мається на ноутбуках і інших сучасних портативних пристроях. В даному випадку достатньо помістити диск міні-СD в такий роз'єм і відкрити його, як звичайний знімний диск. Знайдіть на флешці папку із зображеннями. Відкрийте на комп'ютері (ноутбуці) необхідні для копіювання фотографії, виділіть їх за допомогою миші і кнопки CTRL (для однієї або декількох фотографій) і, клікнувши правою кнопкою миші, виберіть опцію «Копіювати». Потім в папці на флеш-карті клікніть мишею на вільному просторі і виберіть пункт «Вставити». Для копіювання суміжних файлів використовуйте кнопки Ctrl для першого зображення і Shift - для останнього. У підсумку парою кліків ви виділите всі картинки.
5
Фотографії на карту пам'яті можна перенести і за допомогою функції «Відправити». Але в цьому випадку вони збережуться на диск, а не в потрібну папку. Якщо ви скористалися даною опцією, не забудьте потім помістити зображення в спеціальну папку. Тоді збережені картинки ви зможете переглядати самі і ділитися ними з друзями. Пробуйте різні варіанти, експериментуйте і вибирайте найбільш оптимальний для вас спосіб.