Як швидко заробити гроші студенту.

Завдання пошуку роботи в студентські роки ускладнюється тим, що на першому місці завжди стоїть учеба, а трудова діяльність можлива лише у вільний від неї час. Але, тим не менш, можливість заробити гроші є завжди, навіть при такому складному графіку.
Інструкція
1
Щоб швидко заробити гроші , повідомте однокурсникам та іншим учням вашого вузу, що ви пишете реферати, доповіді, курсові. Беріться тільки за ті теми, в яких дійсно добре розбираєтеся. Пишіть самі, не завантажуйте з інтернету. Обман відкриється дуже швидко, і довіряти вам роботу ніхто не буде.
2
Пошукайте на сайтах, присвячених підбору роботи, вакансії для студентів. Звичайно їм пропонують працювати промоутерами, мерчендайзерами, проводити опитування. Ця діяльність з гнучким графіком, що дуже зручно для учнів. Крім того, гроші виплачують щотижня або відразу ж після виконання завдання.
3
В гарячу передвиборчу пору багато штаби кандидатів беруть на роботу студентів. В їх обов'язки входить роздача листівок, агітація населення, опитування і т.д. Ця робота оплачується дуже добре, і гроші платять щодня, в крайньому випадку, раз на тиждень.
4
Якщо ви володієте специфічними знаннями та навичками, на які є попит, цілком можна брати за свої послуги гроші . Наприклад, підробляти по вихідних в автосервісі, коли потік клієнтів максимальний і робочих рук не вистачає. Або ремонтувати комп'ютери і встановлювати складні програми. Або стати дизайнером або копірайтером на фрілансі. Ви не тільки швидко заробите гроші , а й отримаєте безцінний досвід, який дасть вам конкурентні переваги перед іншими студентами при пошуку постійного місця після закінчення вузу.
5
На літо, коли занять немає, можна знайти сезонну роботу на пару місяців. Дуже популярні в даний час поїздки студентів на плантації в Європі. За збір полуниці, смородини, овочів, можна отримати від тисячі євро на місяць. Проживання та харчування оплачує роботодавець. Крім того, можна поїздити по країні у вихідні дні і завести нових друзів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-c3LNopKBlE