Як повернути гроші за годинник.

Після покупки годин у вас з яких-небудь причин може виникнути бажання їх повернути. Законодавство дає споживачам таке право, однак для цього необхідно дотриматися ряд умов.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи є у вас по закону можливість повернути конкретні годинник . Якщо годинник вам просто не сподобалися, ви можете віднести їх в магазин протягом чотирнадцяти днів з дня покупки. Однак це не відноситься до тих годинах, на які було оформлено гарантійний талон на ремонт. Такий предмет інтер'єру і аксесуар підлягатиме заміні тільки в разі несправності.
2
Зверніться в магазин, де ви купили годинник . Візьміть з собою чек, а також, за наявності, гарантійний талон і фірмову упаковку. Поясніть продавцеві, чому ви хочете повернути раніше куплений товар. Зі сломавшимися до закінчення терміну гарантії годинами вас швидше за все відправлять в ремонтну майстерню, в якій вашу покупку повинні прийняти для гарантійного обслуговування.
3
Прийдіть в зазначену вами майстерню і віддайте їм годинник . Ремонт повинен бути безкоштовним для вас, якщо термін гарантії ще не закінчився. Якщо ваші годинник визнають не підлягають ремонту, причому не з вашої вини, а через помилку при складанні або зберіганні, поверніться разом з ними в магазин і вимагайте повернення грошей.
4
При відмові продавця задовольнити ваше прохання про повернення грошей зверніться до його керівництва - менеджеру або директору магазину. У ряді випадків люди, що мають великі повноваження, швидше зможуть вирішити вашу проблему.
5
Якщо магазин все-таки не погодиться повернути вам гроші, зверніться в товариство із захисту прав споживачів. Там ви зможете отримати консультацію юриста та при необхідності скласти скаргу на магазин в контролюючі інстанції.
6
Якщо мова йде про значну суму грошей, ви можете звернутися в суд. Однак врахуйте, що подібний розгляд може зайняти багато часу. До того ж від вас будуть потрібні додаткові витрати у вигляді проведення експертизи годин, що демонструють, що в їх несправності винні не ви, а виробник або продавець.