Як синхронізувати час.

Будь-які годинник рано чи пізно відстають або навпаки - йдуть вперед від еталонного значення. І якщо раніше в докомпьютерную епоху людям доводилося ставити годинник за сигналами радіо- і телеефіру, зараз в будь-який момент можна синхронізувати час на своєму комп'ютері та дізнатися його значення з точністю до секунди.
Інструкція
1
Щоб синхронізувати час , зайдіть в Панель управління Windows. Відкрийте настройки дати й часу. Перед вами з'явиться нове вікно з трьома вкладками: «Дата і час », «Часовий пояс (Додаткові години)» та «Час Інтернету».
2
Подальші дії залежать від версії операційної системи Windows, яка у вас встановлена. В Windows XP перейдіть на вкладку «Час Інтернету». Поставте галочку біля параметра «Виконувати синхронізацію з сервером часу в Інтернеті». Нижче в випадаючому списку виберіть сервер, з показаннями якого буде проведена синхронізація. Після чого натисніть на копку праворуч «Оновити зараз». Через кілька секунд ви побачите сервісне повідомлення в тому ж вікні такого змісту: «Час був успішно синхронізовано з (сервер часу) на (дата і час звірки)». Головне, не забудьте заздалегідь упевнитися, що на вкладці "Часовий пояс" вказані правильні відомості, що відповідають вашому місцевим часом.
3
Щоб синхронізувати час в Windows Vista, у вікні налаштувань дати і часу, перейдіть на вкладку «Час Інтернету». Натисніть кнопку «Змінити параметри». Перед вами відкриється додаткове віконце з настройками синхронізації. Встановіть галочку поруч з параметром «Синхронізація з сервером часу в Інтернеті». Трохи нижче виберете зі списку один із запропонованих серверів і натисніть на кнопку «Оновити зараз». Комп'ютер зв'яжеться з сервером, ви побачите повідомлення: «Час був успішно синхронізовано (сервер і дата)». Натисніть «ОК» і, повернувшись у вікно налаштувань часу і дати, закрийте його.