Як взяти валютний кредит.

На думку аналітиків, найближчим часом намічається тривалий період зміцнення євро і долара. Довіряють експертам споживачі вже починають думати про оформлення валютних кредитів . У подібній ситуації важливо визначити, в якій валюті кредит буде найбільш вигідним.
Вам знадобиться
  • - пакет документів;
  • - заповнена анкета в банку.
Інструкція
1
Валютний кредит можна взяти не тільки в євро або доларах. Банки також надають позики і в інших валютах, наприклад в фунтах, ієнах або франках. За такими кредитами процентні ставки нижче, і це робить їх набагато привабливіше. В йенах і в швейцарських франках кредит може бути оформлений під 8-9% річних. Чим нижче по вашому кредиту буде ставка, тим менше ви будете переплачувати щомісяця. Крім того, за доларовими кредитами ставки також зазвичай на 2-3% нижче, ніж при рублевих позиках.
2
Зважте всі «за» і «проти» перед прийняттям остаточного рішення про взяття валютного кредиту. Зверніть увагу на стабільність курсів на фінансових ринках, яка вплине на вигідність кредиту. Краще все ж, якщо кредит буде в тій валюті, в якій ви отримуєте доходи.
3
Виберіть підходящий банк і розгляньте пропоновані їм продукти споживчого кредитів ания. Визначтеся, яка позичка вам потрібна: із забезпеченням чи ні, з поручительством третіх осіб та ін. Зверніть увагу на розмір відсоткової ставки і пропоновані терміни позички. Від величини терміну кредиту залежить і розмір платежу по ньому.
4
Поцікавтеся про пакет документів, який необхідний банку для розгляду заявки на кредит. Зазвичай при цьому не обійтися без паспорта громадянина РФ; документа, що підтверджує реєстрацію за місцем проживання, фінансових документів (довідки 2-ПДФО або довідки за формою банку) та копії трудової книжки, посторінково завіреної роботодавцем. Також вам потрібно буде заповнити анкету-заяву на сайті банку або ж безпосередньо в його відділенні.
5
Зверніться в офіс банку і очікуйте рішення кредитного комітету, як тільки ви виконаєте всі вищеперелічені пункти. Терміни розгляду заяви зазвичай не перевищують 2 робочих днів, якщо з документами все в порядку.