Як взяти кредит в Ренесанс банку.

Для того щоб оформити кредит в банці « Ренесанс Кредит», необхідно вибрати відповідну програму, заповнити онлайн-заяву, дочекатися рішення організації та відвідати офіс в узгоджений час.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт банку « Ренесанс Кредит». Виберіть найбільш підходящу вам програму кредит ованія. Перша передбачає видачу готівки, друга - оформлення кредит ной карти. У відповідних розділах на сайті описані умови надання коштів, способи погашення кредит а, ставки і максимальний розмір суми, яку можна отримати.
2
Заповніть онлайн-заявку за обраною програмою. Посилання на неї розміщена в лівій частині головної сторінки.
3
Оберіть регіон, де ви хочете отримати кредит . Суб'єкти Російської Федерації представлені в спеціальній вкладці.
4
Напишіть свої ім'я, по батькові та прізвище. Вкажіть дату народження та контактний телефон.
5
Надайте інформацію про свій паспорт: серію та номер, дату і місце видачі.
6
Вкажіть адресу вашого проживання. Відзначте галочкою, збігається він з місцем постійної реєстрації.
7
Залиште інформацію про місце вашої роботи.
8
Надішліть заявку на отримання кредит а.
9
Дочекайтеся дзвінка спеціаліста банку. Уточніть деталі, що стосуються суми кредит а, способів погашення, задайте питання, якщо ви не знайшли відповідну інформацію на сайті. Банк прийме рішення по вашій кандидатурі і проінформує вас, коли можна прийти в банк для оформлення договору. Також співробітник повідомить, які документи, що підтверджують вашу фінансову спроможність і здатність погасити кредит , необхідно надати.
10
Відвідайте відділення банку. Список офісів в кожному регіоні доступний на офіційному сайті. Надайте співробітнику банку документ, що засвідчує особу. На підставі вашої заявки та документів, що підтверджують факт наявності постійної роботи, фахівець банку підготує договір.
11
Підпишіть договір кредит ованія або договір оформлення кредит ной карти. Один примірник залишається у банку, другий ви берете собі.
12
Отримайте готівку або кредит ную карту.