Як взяти кредит, якщо банки відмовляють.

Якщо ви є працівником організації, що зарекомендувала себе на ринку, маєте у власності квартиру, машину, ніколи не були порушником спокою і у вас багато друзів, готових поручитися за вас, то, швидше за все, у вас є шанс отримати кредит на вигідних умовах. Але буває таке, що немає можливості надати якісь документи або кредит ная історія була зіпсована внаслідок похибки в оплаті минулих кредит ів.
Інструкція
1
Скористайтеся послугами організацій, які видають мікро кредит и. Цей кредит видається на дуже короткий термін, що не більше місяця, і на суму не більше двадцяти п'яти тисяч рублів. Цієї суми може вистачити дотягнути до зарплати. Такі організації не мають доступу до конфіденційної інформації про вашу кредит ной історії в банках, і для отримання кредит а вам потрібно буде надати тільки паспорт, тому проблем з отриманням грошей не виникне.
2
Інший спосіб отримати кредит , якщо банки відмовляють, це скористатися електронними грошима. Зареєструйтесь в платіжній системі Яндекс Деньги або WebMoney. Не розраховуйте на велику суму грошей з першого разу. Ви повинні будете довести людям пропонують кредит , що ви не шахрай і виплатите кредит в строк і з відсотками. Такою системою кредит ованія займаються спеціальні біржі, обмінні сервіси і приватні особи. Умови кредит ованія побудовані на системі, схожою на банківську, тому повернення кредит а забезпечений законом.
3
Можна взяти кредит онлайн на невелику суму. Для цього заповніть анкету на сайті, на якому знаходиться подібна пропозиція, і чекайте дзвінка від оператора, він задасть стандартні запитання для з'ясування вашої особистості. В анкеті ви будете зобов'язані заповнити свої паспортні дані і вказати місце проживання, суму заробітку і дані про склад сім'ї. Тому переконайтеся, що це дійсно сайт кредит ной компанії, а не робот, який збирає інформацію для розсилки або шахрайства в Інтернеті.
4
Зверніться в брокерську компанію. Ці організації тісно співпрацюють з банками, і їм нічого не варто домовитися про ваше кредит е, тим більше що ви за це їм заплатите. Такі організації беруть за свої послуги певний відсоток від отриманої суми кредит а, але вас минуть усі перешкоди на шляху його отримання.
Зверніть увагу
Перед зверненням в будь-які організації, які пропонують вам отримати кредит без особливих проблем, почитайте відгуки про них на форумах або інших сайтах. При зверненні на форуми з видачі кредиту обов'язково викличте співрозмовника на розмову по скайпу, телефону або зустріньтеся де-небудь особисто.
Корисна порада
Якщо у вас не вийде один раз отримати кредит, спробуйте ще, можливо, це просто був не ваш день і в другий раз вам пощастить.