Як внести на картку гроші. де можна покласти гроші на карту ощадбанк.

Поповнення рахунку, при відкритті якого була оформлена пластикова карта, можна зробити декількома способами: через банкомат, оснащений купюропріємником, в офісі банку, з іншого розрахункового рахунку.
Інструкція
1
Відвідайте найближче відділення вашого банку. Знайдіть відділ обслуговування фізичних осіб. Якщо офіс оснащений терміналом електронної черги, отримаєте номерок. У касі надайте співробітнику банку документ, що підтверджує особу, і карту. Після звірки даних касир прийме у вас готівкові гроші і справить транзакцію. Розпишіться в чеку, отримаєте свою карту назад. Адреси відділень банку ви можете знайти на офіційному сайті організації.
2
Зверніться до фахівця банку, якщо у вас немає карти з собою, але ви знаєте її номер. Він справить звірку паспортних даних та номера картки і поповнить рахунок. Майте на увазі, що картковий рахунок може бути поповнений через третіх осіб, наприклад, друзів або родичів.
3
Скористайтеся банкоматом вашого банку, оснащеним купюропріємником. Вставте карту, введіть пін-код. Виберіть у меню пункт «Поповнити рахунок», вставте готівкові в купюроприймач. Зверніть увагу на інформаційні оголошення, деякі банкомати не приймають купюри номіналом 5 000. Також банк може встановити обмеження на прийом банкнот, наприклад, не більше 30 штук за одну операцію. Перевірте суму, висвітити на екрані, натисніть кнопку «Далі». Візьміть міні-виписку і карту.
4
Переведіть грошові кошти з розрахункового рахунку, відкритого в іншому банку. Це можна зробити в будь-якому відділенні. Для перекладу заповніть платіжне доручення, вкажіть реквізити банку, в якому у вас відкрита карта, її номер та ім'я власника. Майте на увазі, що за таку транзакцію вам доведеться сплатити комісію. Її розмір можна дізнатися на офіційному сайті банку, з рахунку якого будуть списані кошти, або уточнити у співробітника, що здійснює переклад.
5
Дізнайтеся по телефону або на офіційному сайті банку, чи є можливість здійснювати транзакції з картою через інтернет. Зазвичай така опція носить назву «Інтернет-банкінг», «Особистий кабінет».