Як внести виручку в банк.

Організації та індивідуальні підприємці, які застосовують в діяльності розрахунки готівкою, зобов'язані регулярно здавати торгову виручку на розрахунковий рахунок в банці. Сьогодні це можна зробити різними способами, вибравши для себе найбільш зручний і вигідний.
Інструкція
1
Невеликі суми можна здавати в банк за оголошенням на внесок готівкою. Підготуйте і перерахуйте виручку , оформите видатковий касовий ордер, заповніть оголошення на внесок готівкою від руки або роздрукуйте його з бухгалтерської програми. Зверніть увагу на те, що в касових документах не допускаються помарки і виправлення.
2
Деякі банки оформляють оголошення на внесок готівкою самостійно, тому можете скористатися цією послугою. Пред'явіть співробітникові банку документ, що засвідчує особу, повідомте джерело виручки та реквізити для зарахування грошей. Підпишіть верхню відривну частину оголошення. Потім передайте готівку касиру і отримайте квитанцію про її прийом з печаткою банку.
3
Крім того, гроші можна здавати в банк за допомогою послуги автоматичних сейфів. Для цього складіть із банком спеціальний договір і отримаєте необхідну кількість сумок для упаковування грошей. На сумках вкажіть присвоєний банком номер і ідентифікують відомості, визначені договором.
4
При кожній здачі готівки заповнюйте під копірку супровідну відомість до сумки, накладну і квитанцію. Відомість і накладну вкладіть всередину сумки, опломбує її, а квитанцію залиште собі. При вкладенні сумки в сейф введіть її номер, суму, пароль і ідентифікують відомості, встановлені договором. Не забудьте взяти роздруківку сейфа про прийом коштів.
5
У господарській практиці широко використовуються послуги інкасації. Укладіть відповідний договір з банком або підрозділом Росінкас Банку Росії. Гроші передаються інкасаторам в опломбованих сумках, всередину яких вкладається супровідну відомість. Крім того, до сумки потрібно докласти накладну. Обов'язково перевіряйте документи інкасатора: паспорт або інший документ, що засвідчує особу, та довіреність на перевезення та інкасацію грошей.
6
Недавно з'явилася нова послуга - прийом та зарахування готівкових коштів від юридичних осіб через банкомати, оснащені функцією cash-in, за допомогою інкасаційних карт. Щоб скористатися цією послугою, потрібно укласти додаткову угоду до договору банківського рахунку або окремий договір на обслуговування. Але оскільки система самоінкасації через банкомати або платіжні термінали знаходиться в стадії становлення, вона поки доступна не у всіх містах і банках.
7
Деякі організації успішно користуються послугами операційних кас банків, які розташовуються поблизу торгової точки або встановлюють касові кабіни на площах клієнта. При цьому виручка за товари та послуги мине касу підприємства і зараховується безпосередньо на розрахунковий рахунок. Зверніться в банк для укладення договору на прийом платежів від фізичних осіб, обговоріть суму комісії за послуги. Як правило, вона не перевищує витрат на інкасацію, прийом і перерахунок готівки при використанні сейфів.