Як повернути гроші за неякісний товар. строки повернення грошей на картку в магазинах Мінська.

Ви зробили покупку, але вдома виявили в купленому товарі дефекти. Або, наприклад, придбаний прилад працював якийсь час, а потім зламався. Чи можна повернути гроші назад, і як це зробити швидко і без зайвих переживань?
Вам знадобиться
  • - Закон РФ «Про захист прав споживачів»;
  • - ручка;
  • - папір.
Інструкція
1
Закон в цьому випадку - ваше головне знаряддя. Згідно Закону РФ «Про захист прав споживачів» споживач при виявленні в товарі недоліків має право вимагати розірвання договору купівлі-продажу протягом 15 днів з дня передачі споживачу такого товару. Це стосується будь-якого товару, в тому числі технічно складного. Виняток - якщо недоліки були заздалегідь обговорені продавцем. Тобто уцінену через подряпини на поверхні побутову техніку повернути не вийде.
2
Зверніть увагу на те, що закон встановлює терміни повернення товару саме з дня передачі, а не покупки. Якщо ви купили холодильник, а привезли вам його через тиждень, то строк пред'явлення претензій відлічується з дня, коли холодильник виявився у вас вдома. При цьому прикладіть копії накладних або інших документів про прийом товару.
3
Напишіть заяву на повернення товару. У заяві вкажіть найменування продавця, адресу магазину, свої паспортні дані, адресу і телефон. Викладіть суть вашої претензії, не забувши вказати марку, артикул товару, дату покупки. Обов'язково вкажіть, що ви вимагаєте саме розірвання договору купівлі-продажу, якщо ви не налаштовані на обмін або ремонт товару. Постарайтеся скласти заяву грамотно і чітко, згадавши назви статей, на які ви спираєтесь. Можливо, продавець зовсім не жадає повертати вам гроші. І добре, якщо він зрозуміє, що має справу з юридично грамотною людиною.
4
Зробіть дві копії заяви. У великих магазинах є відділи претензій, куди ви можете звернутися. Співробітник магазина повинен прийняти заяву, підписавши його і поставивши дату. Одну підписану копію залишіть собі. У невеликих магазинах ви можете вручити заяву продавцеві.
5
Рішення за вашою заявою повинні прийняти протягом семи днів. У разі дефектів в технічно складних товарах цей термін може збільшитися до 20 днів, продавець може провести експертизу за свій рахунок.
6
Якщо ви зіткнулися з хамством, непрофесіоналізмом з боку співробітників магазину, знайдіть електронну адресу магазину в інтернеті і напишіть скаргу на ім'я адміністрації. У скарзі вкажіть ім'я співробітника і викладіть суть претензії. Дотримуйтесь діловий стиль письма, не переходьте на особистості, оперуйте назвами статей законів, на які ви посилаєтесь. Як показує практика, це допомагає в більшості випадків.
7
Що робити, якщо після закінчення 15 днів виявився істотний недолік в технічно складному товарі ? За законом ви також вправі вимагати розірвання договору купівлі-продажу. Тут є нюанс в слові «істотний» - як його визначити? Документ про те, що річ має серйозні дефекти і підлягає поверненню в магазин, вам можуть видати в гарантійній майстерні, куди ви звернетеся з поломкою. Також підлягає поверненню в магазин прилад, який протягом року гарантійного терміну більше 30 днів в сукупності перебував у ремонті. З документів, що підтверджують факт і терміни ремонту зніміть копії, які прикладіть до заяви.
8
Слід зауважити, що в цьому випадку в реальності обміняти товар на гроші буває значно важче. Тому, якщо ви хочете зберегти нерви і не готові судитися, можливо, варто погодитися на заміну товару на аналогічний з перерахунком ціни. Зазвичай продавці охочіше і швидше погоджуються з цим.
9
У конфліктних ситуаціях, коли порушуються ваші права, звертайтеся до Товариства із захисту прав споживачів вашого міста.
Зверніть увагу
Відсутність касового або товарного чека не є приводом для відмови задоволення ваших вимог. Доставку великогабаритних товарів неналежної якості назад в магазин здійснює продавець за свій рахунок.
Купити бракований товар завжди неприємно. А якщо вам відмовляються повернути за нього гроші - тут вже і говорити немає про що: ситуація не надто радісна. Як правильно себе вести, і які документи підготувати, щоб повернення грошей за неякісну річ не приніс прикростей?
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - диктофон або відеокамера.
Інструкція
1
Напишіть заяву на повернення грошей за бракований товар і передайте його продавцю. Вкажіть, які у вас претензії до якості купленої речі, коли ви її придбали, прикладіть всі наявні документи (гарантійний талон, чек). Поясніть, що ви хочете повернути товар і отримати назад свої гроші. Зробіть копії наданих вами документів і попросіть, щоб продавець поставив на ваших примірниках відмітку про прийняття претензії.
2
Запам'ятайте дату пред'явлення вами претензії. Грошові кошти за браковану річ вам зобов'язані повернути протягом десяти днів з моменту оформлення претензії. У цей термін включається і проведення діагностики за рахунок магазину.
3
Якщо ви вирішите, що хочете замінити товар, то обмін повинен бути проведений протягом двадцяти днів. Ремонт неякісного товару не може тривати більше сорока п'яти днів. При порушенні продавцем вищевказаних строків, ви можете стягнути неустойку в розмірі 1 відсотка від вартості товару за кожну добу запізнення.
4
При закінченні гарантії магазину подивіться, не скінчилася гарантія виробника. Якщо ви експлуатували товар правильно, і поломка сталася не з вашої вини, можете звернутися безпосередньо до виробника і зажадати повернути гроші за браковану річ. Однак і тут без експертизи не обійтися.
5
Завжди записуйте прізвище, ім'я, по батькові та посада тих, з ким ви спілкуєтеся. У складних випадках користуйтеся відеокамерою або диктофоном. Це може виявитися корисним при зверненні до суду. Для судового розгляду вам знадобляться копії документів, які підтвердять оплату незалежної експертизи, результати самої експертизи, копія заяви в магазин, копія виданого продавцем відмови.
Корисна порада
Не потрібно їхати самостійно в сервісний центр для отримання свідоцтва про несправності - це повинен робити продавець. Ви можете бути присутнім при проведенні експертизи. Якщо продавець наполягає, що поломка товару - ваших рук справа, то домагайтеся проведення незалежної експертизи. Вона повинна оплачуватися продавцем. Покупець може робити незалежну експертизу за свій рахунок, якщо перша діагностика не підтвердила заводський брак.