Як відновити пластикову карту.

У разі втрати пластикової картки необхідно в найкоротші терміни дати вказівки банку заблокувати операції по рахунку і звернутися з письмовою заявою про її відновлення.
Інструкція
1
Заблокуйте загублену або вкрадену пластикову карту . Для цього зателефонуйте в банк, який оформляв вам цей інструмент розрахунків, дотримуйтесь вказівок автовідповідача або дочекайтеся відповіді оператора. Телефон банку можна знайти на його офіційному сайті, послуга з блокування рахунку виявляється більшістю організацій цілодобово.
2
Майте на увазі, що якщо карта загублена за кордоном, існує ймовірність, що їй скористаються для придбання товарів та оплати послуг в іноземних торгових підприємствах або для здійснення покупок через інтернет. Для запобігання цих транзакцій необхідно здійснити постановку номера карти в міжнародний стоп-лист. Це проводиться тільки з письмової згоди клієнта, за послугу банком стягується комісія, її розмір обумовлений у договорі обслуговування карти.
3
Відвідайте найближче відділення вашого банку. Надайте співробітнику документ, що засвідчує особу. Поясніть ситуацію.
4
Заповніть заяву встановленої форми про втрату пластикової картки. Для переоформлення карти зробіть позначки у відповідних графах. Якщо ви не хочете відновлювати карту , обналічьте грошові кошти і закрийте рахунок.
5
Отримайте нову карту на руки. Банки здійснюють випуск пластикових карт протягом 3-10 робочих днів. Розпишіться на звороті, запам'ятайте новий пін-код, написаний на внутрішній частині світлонепроникного конверта, не повідомляйте його навіть співробітникам банку.
6
Сплатіть комісію за переоформлення пластикової карти. Якщо на вашому рахунку достатньо коштів для оплати цієї послуги, сума буде списана автоматично. Розмір комісії за переоформлення карти прописаний в договорі обслуговування пластикової карти вашого виду.
7
Пам'ятайте, що якщо раніше загублена карта знайшлася вже після її переоформлення, ви зобов'язані довести до відома банк і здати її для знищення.