Як відновити платіжний пароль Яндекс.Деньги.

Втративши або забувши ваш пароль для платежу в «Яндекс.Деньгах», не зневіряйтеся. Для цього в сервісі передбачена система відновлення ваших облікових даних, дотримуючись якої, ви в короткі терміни повернете свій пароль .
Інструкція
1
Для повного розкриття принципу відновлення втраченого платіжного пароля слід спершу звернутися безпосередньо до моменту реєстрації в пошуковій системі «Яндекс». Після того як ви відкрили сторінку «Яндекс.Денег», вам необхідно буде натиснути на кнопку відкриття особового рахунку. Ви будете перенаправлені на сторінку створення нового поштового ящика для подальшої відправки на нього листів підтвердження, але якщо такий у вас вже є, вам потрібно буде всього лише авторизуватися в системі. Потім після цього відкрийте головну сторінку системи платежу.
2
На тій сторінці, де буде відкрито рахунок, вам слід вводити тільки достовірну і повну інформацію про себе. Потрібно буде звертати увагу на правильність даних, що вводяться, в подальшому це допоможе вам уникнути зайвий непорозумінь в перевірці акаунтів «Яндекс.Денег». Серед інших текстових полів для обов'язкового заповнення зверніть особливу увагу на поля, позначені платіжного пароля і секретного питання, відповідь на який допоможе вам в майбутньому при відновленні. Не зайвим буде записати свій пароль і відповідь на питання до себе в зошит, блокнот або ж скопіювати їх в електронному вигляді. Потім ще раз перевірте введені вами дані, після чого завершіть реєстрацію, натиснувши на кнопку «Готово».
3
У разі втрати платіжного пароля саме відповідь на той секретне питання, вказаний вами, допоможе довести, що саме ви власник даного аккаунта «Яндекс.Денег». Якщо ж ви випадково забудете пароль для підтвердження проведення платежів, можна буде скинути його, пройшовши за відповідним посиланням по відновленню пароля. Для вас буде поставлено питання, відповідь на який ви повинні будете ввести в спеціально позначене поле. Відразу після цих процедур ви зможете вказати новий платіжний пароль і продовжити користуватися системою «Яндекс.Деньги».
Як відновити платіжний пароль при його втраті? Досить часто багато користувачів інтернету, які працюють з фінансами, стикаються з подібною проблемою. Постараємося розглянути дане питання більш детально.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Ще на стадії створення віртуального рахунку, вам необхідно врахувати наступні моменти. По-перше, оформляйте електронний гаманець на свої реальні дані. Якщо при реєстрації існує можливість вписати номер мобільного телефону, зробіть це. По-друге, стежте за тим, щоб платіжний пароль не збігаються з паролем доступу до яких-небудь іншим аккаунтам мережевих ресурсах. В такому випадку, при зломі одного з акаунтів, зловмиснику не складе ніяких труднощів підібрати пароль до вашого гаманця.
2
При відновленні платіжного пароля найбільш часто використовується така функція, як контрольне запитання. Ще при реєстрації, вам пропонують на вибір шаблонні питання, на кшталт «ім'я кращого друга» і т.д. Не слід вводити логічний відповідь на питання. Наприклад, якщо ви в якості контрольного питання виберіть пункт «номер паспорта», введіть в якості відповіді випадкову комбінацію символів, наприклад «Gd59W (sv)» і запишіть її окремо.
3
Після того, як ви запросите нагадування платіжного пароля, вам нададуть обраний при реєстрації питання. В поле для відповіді введіть ту комбінацію символів, яку задали для цього поля ще на стадії реєстрації. Якщо все введено правильно, новий пароль буде висланий на телефон або ж на адресу електронної пошти. Якщо ви не зберегли відповіді на контрольне запитання, вам потрібно звернутися до служби клієнтської підтримки платіжній системі і отримати керівництво до подальших дій.
Корисна порада
Не давайте логічних відповідей на контрольні питання при реєстрації, завжди записуйте комбінацію відповіді окремо.