Як вставити гугл-карту.

Часто при створенні саqnf необхідно вказати адресу на карті або розмістити маршрут проїзду. Можна зробити це за допомогою функии Print Screen, але інтерактивна карта буде виглядати набагато ефектніше. До того ж користувач зможе наблизити карту або перемкнути схематичне зображення на супутникові знімки.
Інструкція
1
Відкрийте головну сторінку пошуковика Google і перейдіть в розділ «Карти», розташований у верхній частині сторінки.
2
Щоб вказати на карті конкретну адресу, введіть його в пошуковий рядок. Натисніть Enter або клікніть по блакитний іконці з зображенням лупи.
3
Якщо ви хочете додати на карту маршрут проїзду, перейдіть у вкладку «Маршрути». Вона знаходиться зліва від карти, у верхній частині сторінки.
4
Оберіть спосіб пересування, клікнувши по відповідній іконці. Ви можете вказати пішохідний маршрут, проїзд на автомобілі або громадським транспортом.
5
Введіть у рядок А відправну точку маршруту. Наприклад, найближчу станцію метро, а в рядок В - необхідний адресу. Натисніть «Прокласти маршрут».
6
Знайдіть іконку «Посилання на цю сторінку». Це невелика сіра кнопка із зображенням ланок ланцюжка, вона розташована біля лівого верхнього краю карти.
7
Перейдіть по посиланню «Налаштування і попередній перегляд вбудованої карти»? щоб скорегувати масштаб, відцентрувати карту і вибрати потрібний вам розмір.
8
У нижній частині сторінки редагування знайдіть блок, що містить HTML код карти. Скопіюйте його і розмістіть на своєму сайті.
Зверніть увагу
Якщо при виконанні сьомого пункту у спливаючому вікні не відображається посилання редагування карт, вимкніть сервіс відображення завантаженості доріг.
Картографічний сервіс Google пропонує користувачам можливість розміщення своїх інтерактивних карт на веб- сайтах . При цьому можна вбудувати як просту карту, так і маршрут проїзду або локальний пошук. Відзначайте на картах улюблені місця і розміщуйте їх в персональних блогах, або прокладете маршрути, за якими можна швидко і легко дістатися до вашого офісу.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт Google.com і перейдіть в розділ «Карти», клікнувши по відповідній іконці у верхній частині сторінки.
2
Якщо ви хочете розмістити карту з зазначеним на ній конкретною адресою, введіть його в пошуковий рядок і натисніть клавішу Enter.
3
Якщо ж вам необхідно побудувати маршрут, припустимо, від найближчої станції метро, то перейдіть у вкладку «Маршрути» в лівій верхній частині сторінки. Введіть в рядок А відправну точку маршруту, а в рядок В - пункт призначення. Натисніть на кнопку «Прокласти маршрут».
4
Переконайтеся, що карта, яку ви хотіли б розмістити у себе на сайті, відображається у вікні браузера. Знайдіть кнопку «Посилання на цю сторінку» і клацніть по ній. Посилання розташована поруч з верхнім лівим кутом карти і являє собою сіру кнопку із зображенням ланок ланцюжка.
5
У спливаючому вікні з'являться два рядки: «посилання для повідомлень по електронній пошті» і «HTML- код для додавання на сайт». Як ви здогадалися, вам потрібна друга рядок.
6
Якщо відображається на сторінці карта отцентрирована і повністю задовольняє необхідним вам масштабами і розмірами, скопіюйте вміст рядка і додайте її в HTML- код вашого сайту.
7
Якщо ви хотіли б скорегувати зображення, клікніть по посиланню «Налаштування і попередній перегляд вбудованої карти». У вікні, ви зможете вибрати розмір карти і масштаб відображається місцевості.
8
Скопіюйте HTML-код, що відображається в нижній частині сторінки, і розмістіть його на своєму сайті.
Зверніть увагу
Не можна вбудовувати на сайт карти Google з інформацією про пробки, маплетамі і деякими іншими інтреактівнимі функціями. У цьому випадку у спливаючому вікні «Посилання на цю сторінку», під рядком з HTML-кодом, ви побачите попередження.