Як вибрати карту для навігатора.

Навігаційна карта, вибір якої не менш важливий, ніж вибір самого навігатора , використовується для показу поточного місця розташування користувача. Одним з головних критеріїв при її виборі є тип місцевості, на якій вам належить орієнтуватися.
Інструкція
1
Навігаційні карти поділяються на два типи: векторні і растрові. Останні є знятими з супутника або намальованими на комп'ютері картинками з позначенням топографічних об'єктів. Для здатності визначати місце розташування об'єктів та прокладати маршрут, під ці карти «підставляються» географічні координати.
2
Зображення, що виводиться на екран при установці растрової карти, дуже красиве, з найвищим рівнем деталізації. Однак це вимагає багато місця в оперативній пам'яті пристрою та на картці пам'яті. Щоб зменшити навантаження на процесор, програми, що працюють з растровими картами, доведеться встановлювати частинами.
3
Векторні карти представляють собою набір даних про розташування різних об'єктів: магазинів, будинків, театрів, автомобільних розв'язок і так далі. Ця інформація міститься в табличках, з якими працюють навігаційні програми, перетворюючи дані в кінцеві картинки з будинками і вулицями на екрані. Векторні карти, з якими працює більшість навігаційних пристроїв, і все автонавігатори займають мало пам'яті, працювати з ними зручніше. Процес навігації значно полегшить установка двох-, двох з половіной- і тривимірних карт даного типу.
4
Карти бельгійської компанії Tele Atlas, на якій базується більша частина навігаційних програм, що продаються в Росії, на жаль, охоплюють далеко не всю її територію. Якщо якась частина областей нашої країни і охоплюється цими картами, інформація в них виявляється позбавленої не тільки подробиць, деталізації дрібних доріг і населених пунктів, а й актуальності.
5
Програми «Навітел» використовують карти Роскартографії, докладно представляють великі міста європейської та азіатської частин Росії. Вони регулярно оновлюються, їх кількість невпинно зростає: приблизно один раз на півроку «Навітел» поповнює свої бази десятком міст.
6
Вибираючи карту, головне - знати, де ви найчастіше будете користуватися навігатором. На екрані можуть бути детально промальовані цікавлять вас місто і область, а інша частина бути представленою суто оглядово. Або вся країна буде вказана щодо докладно, з дрібними і основними дорогами. Перша підійде міському жителю, вкрай рідко покидають межі своєї області; остання - любителю відряджень або мандрівникові.
7
Зверніть увагу на якість і частоту оновлення карт, від цього буде залежати рівень актуальності та достовірності картографічної бази. Якщо оновлення відбувається не частіше одного разу на рік, ви будете змушені втрачати час, не отримуючи своєчасно інформації про прибраних розв'язках і закритих дорогах.