Як вигідніше зберігати гроші в банку.

Банківський вклад залишається популярним способом інвестування грошей насамперед через свою надійності. Однак, правильно вибравши вид вкладу, ви зможете не тільки зберегти свої заощадження, а й примножити.
Інструкція
1
Визначтеся з параметрами вкладу, оптимальними для вас. Довгостроковий вклад зазвичай вигідніший за розміром відсотка, але ви будете на довгий термін обмежені в можливості використовувати свої гроші . Більшість банків при достроковому вилученні такого вкладу нарахують вам лише мінімальний відсоток. Якщо ж ви хочете зберегти можливість використання грошей в будь-який момент, вибирайте короткострокові програми або вклади з можливістю вилучення грошей без втрати відсотків. Також якщо ви хочете копити гроші , тобто відкладати їх по невеликій сумі, виберіть таку програму інвестицій, по якій ви зможете поповнювати вклад у зручний для вас час.
2
Вирішіть, в якій валюті ви хочете зберігати гроші . При отриманні доходу в рублях логічно і зберігати гроші в цій валюті, але якщо врахувати високу інфляцію російських грошей, це може стати невигідним. Найкраще від змін настроїв на валютних біржах вас захистить мультивалютний вклад. За такими вкладами відсоток зазвичай нижче, але це окупається більш низькою інфляцією долара і євро в порівнянні з рублем. Ви втратите невеликі суми на конвертації, зате ваші гроші будуть захищені. Крім валютних, існують і так звані металеві внески - в цьому випадку ваші гроші зберігаються в золоті або платині. Такі заощадження можуть бути вигідні в умовах економічної кризи, коли курси навіть основних валют нестабільні, а попит на дорогоцінні метали ростуть.
3
Знайдіть банк з найцікавішим для вас пропозицією. В першу чергу звертайте уваги на програми, що передбачають капіталізацію відсотків. В цьому випадку нараховані суми щомісяця або раз на квартал будуть додаватися до основної суми на рахунку. Тобто в наступному періоді на ці гроші також будуть нараховуватися відсотки. Таким чином створюється ефект складних відсотків, що дозволяє вам підняти дохід за вкладом вище рівня інфляції.