Як вимкнути мережеву карту. мережева карта в ноутбуці.

Мережева карта, вона ж мережева плата та мережевий адаптер, дозволяє комп'ютеру зв'язуватися з іншими пристроями в мережі. Мережевий карті для роботи потрібно дротове з'єднання - якщо його немає, карта виявляється марною. В цьому випадку її можна відключити.
Інструкція
1
Про наявність включеної мережевої карти легко судити по значку в системному треї у вигляді двох моніторів. При наявності виходу в мережу значок забарвлений в сірий (при відсутності активності) або синій колір. Якщо мережевий шнур не підключений, значок в треї має червоний колір.
2
Багато користувачів для виходу в інтернет використовують USB-модеми. Мережева карта в цьому випадку виявляється зайвою, тому її варто відключити. Для відключення відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Система» або натисніть правою кнопкою мишки значок «Мій комп'ютер» на робочому столі і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Обладнання», натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». В розділі «Мережеві плати» виберіть цікавить вас пристрій і двічі клікніть по ньому мишкою. У вікні,, в його нижній частині, у списку використання пристрою виберіть пункт «Це пристрій не використовується (відключено)». Натисніть ОК. Значок мережевий плати тут же зникне з трея. Якщо вам знадобиться знову включити мережеву плату, відкрийте її властивості і виберіть пункт «Цей пристрій використовується (включено)».
4
Вбудовану мережеву карту можна відключити через налаштування BIOS. Для цього при старті комп'ютера натисніть Del, F2, F10 або Esc, конкретний варіант залежить від моделі комп'ютера. Знайдіть інформацію про інтегровані пристроях, зазвичай це рядок Integrated Device. Знайдіть пристрій OnBoard Lan і вимкніть його, вибравши в опціях варіант Disabled. Збережіть зміни, обравши пункт Save and exit setup. При запиті підтвердження натисніть клавішу Y, потім Enter.
5
Не забувайте про те, що мережевий карті для нормальної роботи потрібен драйвер. Якщо в Диспетчері пристроїв карта відзначена жовтим значком, то причиною її непрацездатності, швидше за все, є відсутність драйвера. Його можна знайти в інтернеті, для цього введіть у пошуковий рядок точну назву вашої мережевої карти і додайте «драйвер скачати». Скачавши драйвер, клікніть в Диспетчері пристроїв рядок з картою правою кнопкою мишки і иберіте пункт «Оновити драйвер».