Як у фільм вставити музику.

При роботі з відеофайлами важливо правильно вибрати програму. Використання неякісного ПО найчастіше призводить до сильної втрати якості зображення після внесення змін в структуру файлу.
Вам знадобиться
  • Adobe Premier.
Інструкція
1
Для обробки відеофайлів високого дозволу використовуйте програму Adobe Premier. Основна її перевага перед безкоштовними аналогами - можливість збереження відео в вихідній якості. Встановіть зазначену програму. Виконайте перезавантаження комп'ютера.
2
Запустіть Adobe Premier. Клікніть лівою кнопкою мишки по вкладці File і виберіть пункт Import Video. В запущеному меню провідника знайдіть відеофайл для обробки і виділіть його лівою кнопкою миші. Натисніть Open і дочекайтеся завантаження відео в меню програми.
3
Перемістіть назва доданого файлу в смугу стану, відображену в нижній частині робочого меню. Тепер файл буде представлений у вигляді двох окремих доріжок. В одній з них будуть відображатися кадри відео, а в іншій - звуковий супровід.
4
Виділіть лівою кнопкою миші початок відрізка звукової доріжки, який слід вирізати. Тепер перемістіть курсор до кінця відрізки, затисніть клавішу Shift і клацніть лівою кнопкою мишки в потрібному місці. Видаліть виділений елемент, натиснувши клавішу Delete.
5
Відкрийте вкладку File і перейдіть в меню Import Audio. Виберіть музичний трек і натисніть кнопку Open. Дочекайтеся завантаження файлу в програму.
6
Перемістіть його лівою кнопкою миші в поле Audio. Тепер посуньте доданий трек в потрібну позицію. Переконайтеся в тому, що звуковий супровід буде запускатися в потрібний момент. Для цього поставте покажчик трохи лівіше початку треку і натисніть кнопку Play. Виконайте коригування положення звукової доріжки.
7
Клацніть по вкладці File і виберіть пункт Save Video. Заповніть запропоновану форму, вибравши відповідні параметри кінцевого відеофайлу. Не змінюйте значення, якщо ви хочете зберегти відео в вихідній якості. Натисніть кнопку Save.
8
Вкажіть каталог, куди буде поміщений готовий відеофайл. Дочекайтеся завершення роботи програми Adobe Premier.
Багато блог-платформи не підтримують функцію завантаження аудіофайлів, і блогерам доводиться використовувати для публікації музики програмні засоби сторонніх розробників. Подивимося, як це робиться.
Інструкція
1
Почніть з вибору оболонки плеєра, за допомогою якого можна буде вмикати і вимикати музичну композицію у вашому блозі. Існує кілька сервісів, які пропонують використовувати свої розробки, а також зберігати аудіофайли на своїх сайтах. Найчастіше блогери використовують ресурси Prostopleer (www.prostopleer.ru) і divShare (www.divshare.com). Після реєстрації на одному з них (або відразу на обох) вам будуть доступні всі необхідні функції для публікації музики в своєму блозі.
2
Після реєстрації вам потрібно увійти в систему під своїм логіном і пошукати серед завантажених композицій ту, яку ви хотіли б опублікувати у себе. Якщо потрібний файл не знайдений, завантажте свій, а після завершення завантаження скопіюйте HTML-код для вставки в блог. Після цього перейдіть на сторінку свого блогу і вставте код в пост чи коментар. Відразу після публікації ви побачите плеєр, який буде відтворювати завантажену музику по клацанню на кнопці Play.
Корисна порада
Для розміщення музики в блозі можна скористатися порталами www.moskva.fm і www.piter.fm. Плеєри, пропоновані на цих сайтах, більш громіздкі, однак якщо на вашому комп'ютері немає потрібної пісні, в колекції цих ресурсів ви напевно її знайдете.