Як швидко навчитися в'язати гачком. Як навчитися в'язати гачком пінетки.

Навчитися в'язати гачком може практично кожен - було б стійке бажання до самоосвіти в області рукоділля. Придбання таких навичок дасть можливість виготовити, якщо не будь-яку річ, то хоча б найпростіші вироби - пінетки, шарфики, шапки, причому як для себе, так і для своїх близьких.
Вам знадобиться
  • - гачок;
  • - нитки.
Інструкція
1
Не варто сподіватися на те, що ви, тільки взявши в руки гачок, відразу станете докою в цій справі. Цілком можливо, що перші навички в'язання будуть даватися дуже важко, проте не варто кидати навчання на півдорозі. Будуть і припущення петлі, і кострубато вив'язані, і просто спущені, але не поспішайте розпускати зразок і в'язати його заново. Аналізуючи помилки, ви зможете вносити коректування в власне рукоділля.
2
Під час роботи будьте готові, що це колосальне навантаження на зір, особливо на перших порах, коли ви повністю зосереджені на процесі. Також можуть стати напруженими м'язи шиї, спини і рук. Тому через певний проміжок часу, наприклад через кожні 15-20 хвилин, відкладіть роботу і виконайте кілька фізичних вправ - кілька присідань, махів руками або просто потягування.
3
Ідеальним варіантом придбання нових знань - це отримання навичок та вмінь за допомогою наставника. Досить часто поруч знаходяться люди, які вміють в'язати гачком . Вони цілком зможуть навчити найпростішим елементам в'язання. У цьому випадку достатньо, щоб показали в реальності, як набираються повітряні петлі і вив'язується простий стовпчик. Навіть цих простих елементів вистачає, щоб втілити їх у реальність і напрацювати досвід. Після того як ви будете вільно володіти технікою виконання петель, можете приступати до вивчення більш складних елементів. Сюди можна віднести стовпчик з накидом, подвійний стовпчик і т.д.
4
Якщо поруч відсутні ті, хто міг би дати перші консультації з в'язання, зверніться до відеоуроку. Їх можна придбай як на окремих дисках, так і переглянути в інтернеті. Причому відеороликів досить велика кількість, в яких один і той же елемент пояснюється по-різному. Тому є можливість підібрати для себе найбільш оптимальний варіант. Виконання кожного елемента дається покроково, а якщо є необхідність, і в уповільненому темпі.
5
Якщо обидва варіанти не підходять, а бажання навчитися в'язати досить стійке, то залишається тільки вивчати ази по книгам і журналам з даної тематики. У літературі такого роду всі питання і нюанси висвітлені досить детально, а кожен із кроків супроводжується малюнком або фотографією, що істотно полегшує процес.
Корисна порада
Також важливо наявність хорошого якісного гачка і красивих ниток з рівною структурою. Зручні приналежності приємно тримати в руках, що позитивно позначиться на роботі.