Як відновити вилучену музику. r-studio Як відновити музику з телефону.

Файли деяких типів, наприклад mp3, досить легко піддаються відновленню. Повернення вилучених файлів здійснюється за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Це можуть бути як дорогі утиліти (Easy Recovery і Magic UnEraser), так і їх безкоштовні аналоги: Handy Recovery, R-Studio, Undelete Plus і багато інших.
Вам знадобиться
  • - R-Stuido;
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Для здійснення якісного відновлення музичних файлів використовуйте утиліту R-Studio. Виконайте інсталяцію компонентів програми на локальний диск, з якого не були видалені потрібні треки. Перезавантажте комп'ютер і запустіть R-Studio.
2
Відкрийте графу Device/Disk і виберіть розділ жорсткого диска, на якому буде виконаний пошук даних. Клацніть на його іконці правою кнопкою миші. Перейдіть до пункту Scan. Введіть в графу Start цифру 0, а наступне поле заповніть розміром даного локального томи. Уточніть попередньо його значення в рядку Disk Size.
3
Виберіть формат файлової системи сканируемого розділу. Якщо файли були загублені в результаті форматування, виберіть ту структуру диска, яка використовувалася раніше. Активуйте функцію Detailed в графі Scan View. Встановіть фільтр пошуку по ключу * .mp3.
4
Перевірте параметри аналізи диска і натисніть кнопку Scan. Запущена процедура може тривати кілька годин. Натисніть кнопку Ok після завершення аналізу розділу вінчестера.
5
Клацніть по іконці просканувати диска лівою кнопкою миші і натисніть F5. Зачекайте, поки буде створений список знайдених треків. Виділіть потрібні композиції, встановивши галочки поруч з файлами або каталогами. Натисніть кнопку Recover Marked, розташовану на панелі управління програми.
6
Вкажіть папку, куди програма збереже відновлювані mp3-файли. Вимкніть функцію Skip files with bad sectors, знявши галочку з однойменного пункту. Запустіть процес відновлення, натиснувши кнопку Ok.
7
Перевірте цілісність відновленої інформації. Якщо деякі файли виявилися пошкоджені, встановіть утиліту Easy Recovery. З її допомогою спробуйте відтворити структуру зіпсованих музичних треків. Для цього запустіть функцію File Restore.