Як вибрати гітару для новачка. Як просто налаштувати гітару.

Щоб не помилитися у виборі гітари, вирушайте за покупкою в спеціалізований музичний магазин. Новачкові буде не зайвим заручитися підтримкою знайомих і друзів, які вже мають досвід у виборі інструменту.
Інструкція
1
З'ясуйте для себе, з якою метою купується інструмент: чи будете ви грати тільки вдома і в колі друзів, або ж гітара буде використовуватися для гри в музичному колективі зі сцени. У першому випадку зробіть вибір на користь акустичної гітари, в останньому - віддайте перевагу електрогітарі.
2
Вибираючи акустичну гітару , вирішите, якого роду музику ви будете грати. Для виконання класичних творів підійде гітара з нейлоновими струнами. Інструмент з металевими струнами краще для любителів популярних, дворових і туристських мелодій.
3
Врахуйте, що купуючи гітару з нейлоновими струнами, ви не зможете замінити їх на даному інструменті на металеві, оскільки пластикові колки не витримають такого навантаження. Явною перевагою нейлону є його «м'якість». Це означає, що струни легше притискаються до грифа, це особливо важливо на початковому етапі навчання.
4
Якщо ви плануєте використовувати гітару переважно як акомпануючий інструменту, вибирайте інструмент з найбільшим проміжком між струнами, якщо соло - то з невеликою відстанню між ними.
5
Купуйте інструмент виключно з тих екземплярів, які є в магазині в наявності. Варіант покупки під замовлення для новачка не підходить.
6
Послухайте обраний зразок, провівши по струнах з несильним натисканням. Оцініть звук. У більшості випадків акустичні гітари мають вклеєний задній поріг, який не допускає регулювань, тому вже в магазині інструмент повинен тримати лад. Перевірте його самі або довірте цю справу продавцю.
7
Зверніть увагу на рівність грифа, уважно придивившись до гітарі. Надмірний вигин неприпустимий. Спробувати його виправити можна за допомогою обертання анкерного гвинта, що знаходиться всередині грифа. Якщо це не допомогло, відмовтеся від покупки даного інструменту.
8
Дослідіть гітару на предмет подряпин, відколів і тріщин. Варто відзначити, що звучання інструменту тим краще, чим товще шар лаку. При виявленні дефекту краще подивіться інший інструмент. Після вибору гітари, підберіть до неї чохол.