Як в корені змінити своє життя. Як змінити своє життя в корені.

Часто люди не задоволені своєю життям і думають, що не можуть нічого змінити. Таке відношення тільки погіршує ситуацію і призводить до вкрай безглуздим і тяжких наслідків. Дайте собі шанс в корені змінити своє життя, насолоджуватися кожним її миттю і стати щасливою людиною.
Інструкція
1
Задумайтесь над тим, що саме ви хотіли б змінити у своєму житті. Проаналізуйте, які якості ви ховаєте в собі, які прагнення, ідеї та бажання ви хотіли б втілити. Дайте оцінку своєї поведінки.
2
Налаштуйте себе на зміни, навіть якщо ви відчуваєте почуття провини і сприймаєте своє існування як покарання за свої життєві промахи. Дайте собі шанс виправити власні помилки. Запишіть ваші висловлювання і перечитуйте їх час від часу.
3
Переможете свій страх і занепокоєння. Зміна роботи, місця проживання, розлучення - все це, безсумнівно, додасть вам турбот. Зміни майже завжди пов'язані з хвилюванням, але вони нічого спільного не мають з негативом. Адже те, що ви маєте намір змінити, принесе радість і успіх у ваше життя.
4
Вчіться відповідати за себе. Забудьте вислів: «Мені дуже шкода, але я вже нічого не можу змінити». Так ви самі позбавляєте себе навіть надії на щастя і «годуєте» непотрібні страхи, сумніви і неспокій. Ваші фрази повинні починатися зі слів: «Я зможу ..., я зрозумію ..., я буду ...» і т.д.
5
Шукайте себе. Як можна частіше ставте собі запитання про ваш призначення, про вашої місії, про своє щастя. Адже люди далеко не випадково з'являються на світ. Життя - це шанс реалізувати себе, бути щасливим.
6
Беріться за все нове з натхненням і ентузіазмом. Звільніть свій настрій для свіжих емоцій і почуттів. Частіше посміхайтеся і зрозумійте, що від того, наскільки позитивно ви мислите, залежить ваш успіх. Почніть з невеликих радостей життя: зайва година на природі, насолода співом птахів, читання хорошої книги т.д. Поступово ви прийдете до розуміння того, що зміни неминучі.
7
Часто люди відчувають на собі вплив інших людей. Ваше позитивний настрій не повинно залежати від їх міркувань і дій, навіть якщо це родичі і близькі друзі. Адже ви міняєте своє життя.