Як втілити бажання в життя.

Кажуть, що будь-яка мрія здійсненна за «правилом трьох Н»: немає нічого неможливого. Звичайно ж, що виникло в голові бажання, незалежно від того, про що метан, кожному з нас хочеться скоріше втілити в життя .
Інструкція
1
Думка матеріальна. Ефективність цього висловлювання давно доведена психологами. Мрійте правильно. Створіть словесну формулу того, що хочете отримати від життя. Розпливчасті формулювання заважають втіленню бажань в життя . Ви хочете машину? Але як ви зможете заробити на неї, якщо ви навіть не знаєте, яку модель хотіли б придбати, скільки вона буде коштувати? Переглянувши автомобільні каталоги, виберіть варіант, які вам реально підійде, а не мрійте тому, що вам хто-небудь несподівано подарує дорогу машину. Заробити самостійно на малолітражку куди краще, ніж всю життя безрезультатно мріяти, що вам несподівано подарують дорогий джип.
2
Правильний настрій - вже половина успіху. Не думайте, що все збудеться тут і зараз, варто тільки захотіти. Практично завжди потрібен певний час для втілення планів у життя - щоб заробити, перейти на новий щабель кар'єрних сходів, скинути зайві кілограми. На все це потрібні певні часові витрати. Приготуйтеся до цього. Тільки той, хто терпляче і цілеспрямовано йде до бажаного, отримає його.
3
Після того, як поставите перед собою точну мету, подумайте - а якими методами ви зможете її досягти практично? Можна збирати гроші на ремонт квартири протягом декількох років, а можна і взяти кредит у банку. А можна здати квартиру людям, які замість грошової оплати будуть готові зробити в ній ремонт безкоштовно. Але пам'ятайте: не завжди найшвидший спосіб отримати бажане - найправильніший. Якщо є можливість самій заробити на квартиру, нема чого влазити в борги або брати іпотечний кредит з драконівськими відсотками. Краще потерпіти кілька років, перекантоваться у родичів, але накопичити потрібну суму власноруч.
У людини на життєвому шляху з'являються заповітні бажання. Хтось добивається своїх цілей, а в інших мрії залишаються нездійсненими. Іноді здається, що втілити їх у реальність неможливо, не варто навіть намагатися. Це абсолютно неправильний підхід. Бажання збуваються тільки у тих, хто по-справжньому вірить. Звичайно, цього не достатньо, і потрібно прикласти деякі зусилля, але мрія того варта.
Інструкція
1
Повірте в можливість здійснення бажання, яким би неймовірним воно не здавалося. Мрії збуваються під впливом не законом ймовірності, а щирої віри і готовності. Не слухайте порад інших людей або голосу розуму, який намагається логічно довести, чому це нездійсненно. Просто йдіть до мети.
2
Складіть докладний план. Наприклад, ваше бажання - мати мільйон доларів. Спочатку подумайте, чому необхідний саме мільйон, і чому доларів, а не іншої валюти. Ви повинні чітко уявляти кожну деталь мети. «Я хочу мати багато грошей» - це бажання навряд чи здійсниться з таким формулюванням. Запишіть мрію на папері - докладно, чітко і зрозуміло. Вкажіть терміни та умови. Враховуйте всі деталі: якої марки і кольору автомобіль ви хочете, наприклад.
3
Переконайтеся, що готові до виконання бажання. Наприклад, хочете мати машину. Тоді сідайте на права, навчитеся їздити, почніть розбиратися в механіці. Читайте автожурналах і спілкуйтеся на форумах, присвячених автомобілям. Якщо мрієте мати величезний будинок із садом і басейном, подумайте, чи готові утримувати його, знаєте, як доглядати за садом, як прибирати всі спальні, чистити килими і прати фіранки. Хто це має робити і як часто? Скільки доведеться платити за воду для басейну? Якщо розберетеся з усіма питаннями і бажання не пропаде, значить, ви готові.
4
Використовуйте прийом візуалізації. По-перше, постарайтеся зробити наочний зразок мети: знайдіть картинку з будинком або автомобілем, з дівчиною вашої мрії і т.д. Бажано, щоб зображення точно відповідало всім деталям. Якщо у вас є художні здібності, намалюйте бажання. Навіть якщо воно нематеріально, спробуйте його зобразити. По-друге, кожен день уявляйте, як досягаєте мети. Інсценують у свідомості чітку картинку, відчуйте емоції.
5
Дійте. Просто чекати виконання бажання не достатньо. Може здатися, що нічого не можна зробити, щоб побувати на Гаваях наступного літа. Підійдіть до вирішення проблеми з іншого боку. Подумайте, що потрібно для поїздки, скільки грошей треба накопичити, які речі купити, як взяти відпустку на роботі на цей час. Розбийте мету на кілька невеликих і цілком здійсненних завдань і починайте їх виконувати. Будьте наполегливі, йдіть до останнього.
6
Постійно звіряйтеся з планом. Регулярно ведіть контроль, підраховуйте, скільки грошей накопичили, записуйте, що було зроблено. Можна завести щоденник бажання, де крок за кроком буде описаний шлях до досягнення мрії.