Як в 1С завантажити звітність. відсутні регламентовані звіти при запуску 1с.

Регламентовані звіти - це документація «1С», вид якої визначений державою. Інакше кажучи - це звітність для податкової інспекції. Найбільш широка практика їх застосування в конфігурації «1С Бухгалтерія». На відміну від довідників звіти постійно розвиваються.
Інструкція
1
Перш ніж встановити звітність в «1С», вам необхідно запустити програму в режимі «Регламентовані звіти». Для цього виберіть в головному меню «Звіти», а потім рядок «Регламентовані звіти».
2
Внизу вікна натисніть кнопку «Завантажити». У вас відразу ж відкриється вікно зі списком файлів, з яких необхідно вибрати будь з розширенням «EXE».
3
Як тільки відкриється вікно зі списком підлягають завантаженню файлів, натисніть кнопку «ОК», щоб почати завантаження. Коли вона буде закінчена, у вас знову відкриється вікно «Регламентовані звіти», в якому ви зможете переглянути список всіх завантажених звітів. Першим у списку повинен йти файл з рекомендаціями, їх необхідно уважно вивчити.
4
Встановити звітність в «1С» також можна вручну, через каталог «ExtForms». Створіть у ньому папку «RP ** Q * .GRP», а замість зірочок вставте дві останні цифри року і номер кварталу. Після цього візьміть папку з усіма звітами, які вам необхідно встановити і скопіюйте з неї всі «EXE» файли і «Ver.id».
5
Потім відкрийте файли з розширенням «ЕХЕ» і почекайте якийсь час, поки вони встановляться. Якщо ви встановлюєте звітність в «1С» вперше, тоді вони встановляться самостійно, а якщо в папці вже є ідентичні файли, то при знаходженні кожного схожого система буде постійно запитувати, чи потрібно його замінити. Якщо ви хочете замінити всі файли, натисніть на кнопку «так», а якщо ні, тоді дійте на свій розсуд.
6
Після закінчення установки відразу ж видалите зі створеної папки всі «ЕХЕ» файли. Потім знову відкрийте режим «Регламентовані звіти», навіть якщо ви його запустили перед тим, як встановити звітність в «1С». В меню «Група звітів» у вас з'явиться рядок «Звітність за * квартал 20 ** року». Це означає, що ваша звітність встановлена в «1С».
У багатьох виникає необхідність завантажити в 1С звітності. Так як робота з програмами досить складна і відповідальна, помилки і недоліки при завантаженні звітів допускати не слід. Зверніться в технічну службу компанії 1С або скористайтеся покроковою інструкцією.
Інструкція
1
Щоб встановити звітність в 1С Підприємстві 7.7 спочатку зайдіть в режим 1С підприємство. З верхніх заголовків виберіть « Звіти " і натисніть "Регламентовані». Відкриється вікно «Регламентовані звіти». З пропонованих до вчинення дій виберіть "Завантажити".
2
Після цього відкриється вікно «Виберіть файл для оновлення звітів». Тут вкажіть папку, в якій вони зберігаються. У разі якщо звітність записана на флеш-карту, наберіть в цьому вікні місце розташування файлів зі звітністю на вашій флешці. З того ж відкритого вікна зайдіть в цю папку.
3
Виберіть один з файлів, які з'являться на екрані подвійним клацанням лівої кнопки мишки, а залишилися файли будуть обрані автоматично. Ви побачите повний список оновлюваних звітів, відзначених галочками. Із запропонованих до вчинення дій виберіть «ОК». Далі запуститься процес завантаження звітності. По закінченні процесу закрийте усі вікна. Ваша звітність буде завантажена в 1С.
4
Для завантаження звітів, які сформовані іншими програмами, використовуйте систему «НВІС ++ Електронна звітність». Спочатку необхідно помістити звіт, що сформований у зовнішній програмі і збережений у зовнішньому файлі, в вашу систему. Для цього відкрийте систему «НВІС ++ Електронна звітність».
5
З правого боку на робочому столі програми натисніть «Завантажити з інших програм». У вікні, виберіть необхідний файл зі звітом. Під час завантаження в інформаційну базу здійснюється перевірка заповнення звітів, а також на відповідність даних встановленим вимогам електронного формату, затвердженого ФНС РФ. При наявності невідповідностей система видасть попередження.
6
Все закачані вами звіти будуть автоматично збережені в реєстрі форм звітності конкретної організації-платника податків, для якої ви формуєте звітність за допомогою системи в даний момент роботи.