Як в 1С провести виписку. Як в 1с провести документ.

Виписка - це документ бухгалтерського обліку, в якому фіксуються всі рухи по розрахунковому рахунку, тобто зарахування та списання грошових коштів. У програмі 1С можна одночасно вести облік по декількох рахунках організації різних за типами, найменуваннями та змістом. Це може бути рублевий, валютний, основний і додаткові рахунки. Сформувати виписку банку в програмі 1С можна тільки за наявності банківського документа.
Вам знадобиться
  • Банківська виписка.
Інструкція
1
У головному меню програми виберіть команду «Документи»/«Виписка», або команду «Журнали»/«Банк».
2
На панелі інструментів натисніть іконку «Новий рядок», кнопку insert або в головному меню викличте команду «Дії»/«Новий».
3
У верхній частині форми введення номер вказується автоматично, в рядок «від» впишіть вручну або виберіть за допомогою кнопки із зображенням календаря потрібну дату виписки.
4
Натисніть insert або клацніть по першому рядку виписки. У перший рядок «Призначення платежу» впишіть зміст проводки.
5
Натисніть Enter або перенесіть курсор миші на другий рядок «Рух грошових коштів». За допомогою кнопки з точками виберіть з довідника вид руху, який визначає об'єкт аналітичного обліку на рахунках «51» і «52».
6
Рядок «Корр. рахунок »буде автоматично заповнена, якщо правильно були внесені всі відомості в довідник« Рух грошових коштів ». Якщо рахунок не заповнений, його потрібно внести вручну з плану рахунків.
7
При правильно заповнених даних в довіднику «Рух грошових коштів», «Вид субконто» заповнюється автоматично.
8
У рядках «Субконто 1», «Субконто 2», «Субконто 3» вкажіть самі об'єкти аналітичного обліку. Для цього натисніть кнопку з точками і виберіть потрібні дані з довідників.
9
Заповніть рядок «Прихід» або «Витрата». У ці поля запишіть суму отриману або витрачену. Для кожного рядка виписки заповніть тільки один з цих реквізитів: зарахування або списання.
10
Рядок «Платіжний документ» заповніть, натиснувши на кнопку з точками, з журналу платіжних документів виберіть документ, на підставі якого виконується рух по розрахунковому рахунку. Цю частину виписки можна заповнити вручну. У рядках дата і номер документа впишіть відповідні дані.
11
Для автоматичного заповнення даних у виписку натисніть кнопку «підбір за платіжними документами» і виберіть в журналі потрібне платіжне доручення. Натисніть кнопку ОК. Дані будуть внесені в виписку на підставі обраного документа.
12
Під таблицею натисніть на кнопку «Показати залишки» і ви побачите, скільки списано, скільки надійшло, скільки було на початок дня і скільки залишилося на рахунку коштів. Потім натисніть кнопки «Записати» і «ОК».
Зверніть увагу
Якщо в організації кілька розрахункових рахунків, обов'язково зверніть увагу на кнопку над таблицею, натиснувши на яку можна вибрати з довідника потрібний рахунок.
Корисна порада
Якщо в виписку записати обороти по рахунку «50», то проводки по ньому не сформуються, але все ж залишки будуть враховані в оборотно-сальдової відомості. При проведенні операцій з готівковими коштами в програмі 1С найкраще використовувати спеціальні документи.