Як в 1С роздрукувати накладну. Як в 1с налаштувати друк данніх накладніх.

Кожен документ в програмі 1С має одну або кілька друкованих форм. Наприклад, накладних відносяться до продажів друкуються в наступних формах: видаткова накладна, ТОРГ-12 з послугами, ТОРГ-12, М-15 та інші. Форма друкованого документа має вигляд документа Excel.
Вам знадобиться
  • - програма 1С.
Інструкція
1
Для того щоб роздрукувати накладну, натисніть в документі на кнопку «Друк». Дана кнопка перебувати на нижній частині документа в правому куті. Розкриється вікно, де вам запропонують вибрати зі списку форму друкованого документа.
2
Оберіть потрібну форму і подвійним натисканням лівої кнопки мишки відкрийте її. На моніторі з'явиться друкована форма накладної.
3
При необхідності друковану форму можна відредагувати. Для цього в табличному редакторі відключіть режим редагування вибравши команду «Таблиця - Вид - Тільки перегляд». Відредаговану форму можна зберегти на диску «Файл - Зберегти як».
4
Виконуючи друк накладної великого розміру, редактор системи 1С автоматично ділить документ на сторінки. Крім того, при діленні на сторінки враховуються примусові переклади сторінки і установки положення на сторінці. Установки положення не переносяться з табличного документа в готовий документ.
5
Перед тим як відправити накладну на друк попередньо перегляньте її положення на аркуші «Файл - Попередній перегляд». Для зміни масштабу сторінки використовуйте мишу або кнопки «Розгорнути» і «Згорнути». При попередньому перегляді встановлені автоматичні параметри сторінки. Для примусової розстановки перекладів сторінок скористайтеся командою «Таблиця - налаштування друку - Вставити розрив сторінки» або «Прибрати розрив сторінки».
6
Далі на верхній панелі інструментів програми 1С виберіть значок «Принтер» і проставте потрібну кількість копій. Можна і по-іншому, натисніть на панелі «Файл - Друк».
7
Встановіть параметри друку: модель принтера, тип паперу, масштаб сторінки, кількість копій. Після цього натисніть на кнопку «ОК» і накладна роздрукується.
Зверніть увагу
У правому нижньому кутку зліва від «Печатки» розташована «Видаткова накладна», яка зручна для швидкого друку накладних.